Фейк про блокування «всіх доріг» для пошуку чоловіків для мобілізації – Без Брехні
Фактчек

Фейк про блокування «всіх доріг» для пошуку чоловіків для мобілізації

У Верховній Раді України ще вирують пристрасті з приводу, так званого, «закону про мобілізацію», а по факту внесення відповідних змін щодо питань мобілізації у існуючі нормативні документи, а російська пропаганда – безжальна і безкришна – вже малює картини мобілізаційного апокаліпсису. Сьогодні низка російських телеграм-каналів поширила вкид про нібито «масовий призов всіх чоловіків» із блокуванням виїзду із міст. Про деталі вкиду – далі у матеріалі.

 

Зміст поширеної пропагандистами публікації наступний (далі мовою оригіналу»: «…С 10 января в Киеве начнут массово призывать всех мужчин: власти готовятся блокировать выезды из города.

Сегодня-завтра на Украине примут законопроект «об усилении мобилизации», в рамках которого киевский режим планирует призвать более полумиллиона человек в ряды ВСУ.

Офис президента прекрасно понимает, что погибать под Авдеевкой никто не хочет, поэтому руководители регионов начали блокировать выезды из городов.

Так, киевская городская администрация начала блокировку всех выездов из украинской столицы, в том числе путем закрытия мостов через реку Днепр. На данный момент известно о перекрытии моста через канал в Вышгороде, а также Южного моста.

Вполне вероятно, что завтра «временно» перекроют абсолютно все мосты и выезды из города в преддверии проведения сотрудниками военкомата тотального поиска мужчин призывного возраста и отправки их на фронт. Геноцид населения Украины продолжается…»

Що цікаво, у публікації використовується відсилка до повідомлення про перекриття мосту через  канал у Вишгороді – передмістя Києва. Використано і відповідна ілюстрація з оголошенням про перекриття мосту. Так, це реальне повідомлення. Проте, як це часто буває у пропагандистів, інформація з оголошення взята не повна. Ось яку інформацію містить повне оголошення на сайті Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України:

«У зв’язку зі стартом робіт з капітального ремонту мосту через канал на дорозі Р-69  Київ – Вишгород – Десна – Чернігів км 29+110 рух для всіх видів автотранспорту буде закрито. 

На час проведення капітального ремонту основного мосту працюватиме понтонна переправа, що забезпечуватиме транспортне сполучення для мешканців лівобережної частини району та сусідніх областей.

З 10 січня рух автотранспорту з міста Києва в бік села Осещина та Хотянівка здійснюватиметься мостом через канал. З Осещини та Хотянівки в бік Києва – відбуватиметься тимчасовим понтонним мостом.  

З 17 січня рух відбуватиметься лише по понтонному мосту в режимі реверса в обох напрямках. Міст через канал буде закритий на капітальний ремонт. 

На початку повномасштабного вторгнення росії, один з прольотів мосту на дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів було зруйновано, наразі міст не здатен витримувати транспортні навантаження та потребує негайного ремонту. Радимо водіям враховувати інформацію щодо закриття мосту та звертати увагу на дорожні знаки». http://surl.li/pbssp

Тобто, мостом рух перекрити у зв’язку з ремонтом, але прокладено альтернативний шлях – понтонний міст, по якому можна вільно проїхати.

Щодо Південного мосту, то рух ним загального та міського транспорту перекрито ще 22 червня 2022 року з міркувань безпеки. http://surl.li/pbsvg Тож і тут пропагандисти збрехали.

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja