Фейк про дозвіл Білого Дому бити ЗСУ по “нових територіях” Росії – Без Брехні
ОдещинаФактчекФактчек-регіон

Фейк про дозвіл Білого Дому бити ЗСУ по “нових територіях” Росії

РосЗМІ з подачі РІА Новості перекрутили заяву Джона Кірбі так, ніби Білий Дім дав дозвіл ЗСУ атакувати регіони Росії. Заголовки саме з такими словами днями з’явилися в кількох центральних ЗМІ Росії. Про викриття цього вкиду – далі у матеріалі.

 

Насправді Координатор Ради національної безпеки Білого дому зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі, на брифінгу заявив абсолютно протилежне. Відповідаючи на закид президента Росії Володимира Путіна, що «західні спецслужби» причетні до «терористичних атак», які здійснюються на території Росії, Кірбі заявив, що

Сполучені Штати не «дають можливостей і не заохочують українців завдавати ударів за межами України», – пише сайт CNN.

Як же зі слів НЕ ЗАОХОЧУТЬ та НЕ ДАЮТЬ МОЖЛИВОСТЕЙ російські пропагандисти вивели протилежне? А тут, як кажуть, на злодії шапка горить. Росіяни розуміють, що “нові території” існують лише в їхній альтернативній реальності, світова спільнота тимчасово окуповані Росією території України (з Донбасом та Кримом включно) російськими територіями не вважає.

А для звільнення українських земель США та інші союзники надають всю потрібну допомогу. Представники союзників неодноразово підкреслювали, що для повернення своїх земель Україна в праві здійснювати такі операції, які вважає за потрібне.  Ані дозволити, ані заборонити ніхто нам не може.

Єдине обмеження, яке діє для України – не використовувати західну зброю на території самої росії. Але Крим і Донбас США та весь цивілізований світ вважають українською суверенною територіїєю, міжнародно визнаною. Тобі ту ніяких обмежень у використанні західної зброї.

 

Матеріал підготовлено фахівцями видання “Інтент”

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja