Фейк про фейковий чат-бот Міністра оборони України, куди можна писати скарги та пропозиції – Без Брехні
ВолиньФактчекФактчек-регіон

Фейк про фейковий чат-бот Міністра оборони України, куди можна писати скарги та пропозиції

Днями месенджерами розлетілась інформація, що нібито під «шапкою» міністра оборони України Рустема Умєрова створено анонімний чат-бот у Телеграм, куди громадяни можуть надсилати скарги або пропозиції. Цікаво, що у текст повідомлення поширено української, а у самому меседжі говориться про те, що такий анонімний чат-бот створено на прохання самих українців. Така інформація не відповідає дійсності.

 

У ЗМІ поширилась фейкова інформація про те, що Міністерство оборони України нібито створило «анонімний чат-бот», у якому можна залишити свої скарги та пропозиції.

У Міноборони України назвали ці повідомлення неправдивими, та попередили про фейковий канал Умєрова у телеграмі.

У відомстві наголошують, що у міністра оборони Умєрова немає телеграм-каналу. Вся офіційна інформація публікується в телеграм-каналі Міністерства оборони.

«Невідомі особи використовують ім’я та прізвище міністра оборони України для збору інформації від громадян України. В телеграм невідомі створили акаунт, використовуючи ім’я та прізвище міністра оборони України», – йдеться в повідомленні.

Також слід нагадати, що у Міністерстві оборони працює цілодобова «Гаряча лінія», яка якраз і призначена для того, щоб опрацьовувати звернення громадян. Ця інформація є на сайті відомства. http://surl.li/bqnml

 

Матеріал підготовлено фахівцями проекту «Брехунець» в рамках ініціативи Мережа проектів з протидії дезінформації 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja