Фейк про перевищення рівня амонію у воді Харкова – Без Брехні
ФактчекФактчек-регіонХарківщина

Фейк про перевищення рівня амонію у воді Харкова

За словами КП «Харківводоканал» у локальних чатах та месенджерах поширюють інформацію, що в Харкові декілька днів категорично заборонено споживати воду з-під крана, навіть кип’ячену. Пов’язано це з перевищенням рівня амонію у воді річки Сіверський Донець. Також повідомляють: рівень хлору у річці знаходиться на рівні верхньої позначки норми. Насправді це брехня, яку поширюють за допомогою маніпулятивного повідомлення.

 

Новину поширили з посиланням на впливове джерело, а саме: ДСНС. Повідомлення, за вигадками фейкоробів, написали в Об’єднанні співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Ми закликаємо вас з обережністю ставитись до таких повідомлень, оскільки метою сповіщення є поширення паніки та розповсюдження фейку.

КП «Харківводоканал» спростувало цю інформацію та запевнило: до будинків харків’ян подається вода, що відповідає нормам. Ми закликаємо вас завжди перевіряти інформацію в офіційних джерелах.

 

Матеріал підготовлено проектом Gwara Media http://surl.li/fifko в рамках ініціативи Мережа проектів з протидії дезінформації

 

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja