Фейк про побиття до смерті хлопця в Білій Церкві представниками ТЦК – Без Брехні
Фактчек

Фейк про побиття до смерті хлопця в Білій Церкві представниками ТЦК

Кілька днів тому в телеграмі стрімко поширився скріншот допису, в якому стверджувалося, що в Білій Церкві представники ТЦК під час суперечки з хлопцем вдарили його, після чого його госпіталізували і він помер у лікарні. Такої події не було – це фейк від початку до кінця.

Особливо цей фейк кинулися поширювати проросійські сміттярки, які ведуть громадяни України та ютуб-блогери, які поширюють фейки про трієдіную русь, нєбєсний ієруслим, досі живуть в урср, підтримують Януковича та головне не визнають агресію росії.

 

На диво широке обговорення ця тема набула на сайті оголошень з продажу речей kidstaff, де одразу знайшлися “свідки” події.

Поліція та ТЦК Білої Церкви одразу ж виступили з офіційними спростуваннями цієї інформації.

Багато хто з дописувачів написали, що не довіряють офіційній інформації ТЦК, мотивуючи це тим, що в інших містах випадки побиття в ТЦК справді були.

Для таких є докази від самих білоцерківців.
По-перше: ця подія не набула широкого розголосу в місцевих пабліках Білої Церви, ба більше, про неї всі дізналися з чату ухилянтів, а вже потім вона почала обростати “подробицями” та “свідками”;

Першоджерело фейку – чат ухилянтів/скріншот з Телеграму

по-друге: різні “свідки” вказують різні місця, де нібито сталося побиття, в місцевому чаті навіть запустили голосування серед “очевидців” щодо адреси і два з трьох варіантів набрали однакову кількість голосів;

До речі місцеві ж підтвердили, що в приймальне відділення лікарні з травмою голови ніхто в той день не потрапляв, свідків з працівників швидкої, яка приїздила на виклик, як і родичів загиблого ніхто не знає.

По-третє, 29 грудня поширювачку цього фейку виявили і вона вже поширила виправдальне відео з вибаченнями

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja