Фейк про те, як Польща надурила Україну поставкою “неефективних” МіГ-29 – Без Брехні
Фактчек

Фейк про те, як Польща надурила Україну поставкою “неефективних” МіГ-29

Роспропаганда завжди нервово реагує на постачання зброї Україні: намагається показати слабкість, застарілість чи неефективність. Так сталося і з постачанням нам Польщею МіГ-29. Для створення маніпуляції використали відповідь речника Повітряних Сил Ігната.

Крила є. Толку нема. Польща надурила Україну. Представник ВПС заявив про неефективність МіГ-29 з Польщі та Словаччини.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, наскільки ефективними будуть ці літаки при відбитті масових російських ракетних атак по Україні Ігнат справді зауважив, що МіГ-29 під час таких обстрілів ситуацію суттєво не покращать, бо хоч “літаки зрештою, є частиною ППО, тобто під час масованих ракетних атак намагаються перехоплювати і крилаті ракети, і дрони. Але одразу зазначу, що радянська техніка, яку ми маємо на озброєнні, не є ефективною зброєю проти зброї терору, проти крилатих ракет та дронів… Так, вони збивають невеликий відсоток ракет і дронів, але навіть така допомога буде для нас потрібною та відчутною», – сказав Юрій Ігнат ( див.відео з 02.45).

Здавалося б зрада готова. От тільки треба дивитися повний коментар Ігната. А з нього виходить, що літаки МіГ-29 і не призначалися для полювання за ракетами, їхнє призначення інше: «Суттєво не покращать [ситуацію з масованими ракетними атаками Росії]. Але це посилить наші можливості – літаки виконують низку функцій з патрулювання повітряного простору України, з винищувального прикриття, вони прикривають ударні групи штурмовиків та бомбардувальників, з літаків МіГ-29 наносяться удари протирадіолокаційними ракетами HARM по ППО супротивника».

Тобто, літаки дісйно посилять наше військо, а фрази чи хоча б натяку що «Польща просто обдурила Україну» Ігнат не промовляв. Ми вдячні Польщі і знаємо як використати літаки найефективніше.

Цю частину цитати Юрія Ігната російські ЗМІ опустили, зосередившись на «неефективності» винищувачів МІГ-29. Тим більше, що представник командування ПС ЗСУ не робив жодних заяв про те, що «Польща просто обдурила Україну». Навпаки, він зазначив, що така допомога буде дуже відчутною для України.

«Суттєво не покращать [ситуацію з масованими ракетними атаками Росії]. Але це посилить наші можливості – літаки виконують низку функцій з патрулювання повітряного простору України, з винищувального прикриття, вони прикривають ударні групи штурмовиків та бомбардувальників, з літаків МіГ-29 наносяться удари протирадіолокаційними ракетами HARM по ППО супротивника, та й літаки, зрештою, є частиною ППО, тобто під час масованих ракетних атак намагаються перехоплювати і крилаті ракети, і дрони. Але одразу зазначу, що радянська техніка, яку ми маємо на озброєнні, не є ефективною зброєю проти зброї терору, проти крилатих ракет та дронів… Так, вони збивають невеликий відсоток ракет і дронів, але навіть така допомога буде для нас потрібною та відчутною», – сказав Юрій Ігнат ( див.відео з 02.45).

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja