ФЕЙК ПРО ТЕ, ЩО «МОТОР СІЧ» СТВОРИЛА МОДИФІКАЦІЮ BAYRAKTAR, ЯКИЙ РОЗПИЛЮЄ ВІРУСИ – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

ФЕЙК ПРО ТЕ, ЩО «МОТОР СІЧ» СТВОРИЛА МОДИФІКАЦІЮ BAYRAKTAR, ЯКИЙ РОЗПИЛЮЄ ВІРУСИ

У цій війні безпілотники Bayraktar, які стоять на озброєнні різних підрозділів ЗСУ,  стали справжнім кошмаром з неба для рашистських військ. Напевно тільки після війни ми зможемо точно підрахувати скільки ворожих цілей уразили ці турецькі «пташки» з українським серцем. Але вже сьогодні ворог намагається усіляко зашкодити постачанню нам цих бойових літальних машин Туреччиною (що в них ніяк не вдається). А крім того усіляко дискридитувати зброю, проти якої у них немає гідної протидії. Свіжий фейк – нібито українська корпорація «Мотор Січ» розробила модифікацію Bayraktar з аерозольним розпилювачем вірусів! Це так москалям страшно, що вони спробували за допомогою пропаганди схрестити слона з носорогом. То спростовуємо.

СПРОСТУВАННЯ

Центр протидії дезінформації при РНБО України підтверджує, що прокремлівські так звані ЗМІ (мова йде про РІА Новості) почали поширюють дезінформацію з посиланням на міноборони ерефії, що начебто українська «Мотор Січ» створює модифікації турецьких Bayraktar з аерозольним розпилювачем вірусів.

Що стало умовним «доказом» такого звинувачення? Москальське міноборони стало відомо, що українська «Мотор Січі» зробила запит до турецького виробника Bayraktar про можливість встановлення на безпілотні апарати обладнання для аерозольного розпилення.

Те що такий запит існує – офіційні українські джерела не спростовують і не підтверджують. Але це аж ніяким чином не говорить про застосування пристроїв для використання біологічної зброї. Проте у російської пропаганди своя логіка – їй вже вбачаються зграї Bayraktar, які аерозолять московію.

Насправді відповідний запит щодо технічних характеристик імпортованої військової техніки — звичайна річ для всіх країн. І росія – не виключення. І питання до турецької сторони щодо можливого розпилення Bayraktar речовин через аерозолі, є звичайним інформаційним питанням для авіаційної техніки, яке жодним чином не свідчить про наміри України надати турецьким БПЛА таку можливість.

В цьому фейку феєрично не тільки це. Дійсно рашистській пропаганді «вдалося» поєднати раніше непоєднуване – фейки про Bayraktar та фейки про біологічну, бактеріологічну, «етнічну» зброю, яку всі 30 років клепали у своїх таємних лабораторіях-криївках бандерівці під керівництвом США і НАТО.

Ми неодноразово спростовували фейки і міфи, які активно поширювали представники проросійської п’ятої колони в Україні, зокрема вся зграя говорячих голів партії ОПЗЖ та їхні так звані іксперти-посіпаки, про 15 біолабораторій США на теренах України.

Цей же меседж рашистська пропаганда витягнула, як краплену карту з рукава на початку війни, намагаючись всіляко виправдати свою агресію і дискредитувати Україну. Пропагандисти договорилися до того, що ми тут вирощуємо спеціально навчених мігруючих птахів, які навчені переносити віруси, а ті віруси запрограмовані таким чином, що вражають тільки етнічних москалів. І зграї таких «бойових горобців» ось-ось атакуватимуть цілі міста ерефії.

Ці нісенітниці були б смішними (з точки зору адекватної людини) аби в них масово не вірив расєйський нарід, а скабєєви-соловйови з піною на своєму кривому роті не розказували з всюдисущого телевізора подібні жахалки.

Щодо «Мотор Січі», то слід нагадати, що ця корпорація (це так до слова) займається розробкою та виробництвом, ремонтом та обслуговуванням авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та гелікоптерів, а також промислових газотурбінних установок.

«Мотор Січі» вже декілька років є партнером компанії Bayraktar і надійним постачальником двигунів для турецького виробника безпілотників.

З останніх досягнень у галузі співробітництва – 27 березня компанії Bayraktar презентувала прототип нового надсучасного безпілотника Kızılelma, який розвиває надзвукову швидкість і оснащений реактивним двигуном українського виробництва.

Тож нам залишається побажати «бандерівцю на прізвиську байрактар» лише успіхів і перемог!

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja