Фейк про те, що на Хмельницькій АЕС сталася «позаштатна ситуація»   – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Фейк про те, що на Хмельницькій АЕС сталася «позаштатна ситуація»  

Протягом дня 30 квітня у соціальних мережах та месенджерах активно почала ширитися інформація про нібито позаштатну ситуацію на Хмельницькій АЕС, що спричинила підвищення радіаційного фону у Хмельницькій та Рівненській областях. В “Енергоатомі” наголосили, що ця інформація не відповідає дійсності. http://surl.li/tjdal

 

«Хмельницька атомна електростанція працює в штатному режимі. Жодних відхилень від нормальної експлуатації атомної станції немає, як і немає жодних «нештатних ситуацій». Радіаційний стан на станції перебуває у межах чинних норм.

Дані про радіаційний стан на промислових майданчиках та в зонах спостереження атомних станцій АТ “НАЕК «Енергоатом» доступні за посиланням https://old.energoatom.com.ua/table.html», – йдеться у повідомленні.

«Поява подібних повідомлень засвідчує факт використання країною-агресором будь-якого приводу для дестабілізації суспільства в нашій країні, дискредитації державних органів влади та ослаблення спроможностей нашої держави до подальшої боротьби», – додали в держкомпанії.

Представники керівництва Хмельницької АЕС додали, що радіаційний стан 30 квітня 2024 року на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja