Фейк про те, що нібито школи мають підготуватися «до надзвичайних заходів» напередодні 24 лютого – Без Брехні
ВолиньФактчекФактчек-регіон

Фейк про те, що нібито школи мають підготуватися «до надзвичайних заходів» напередодні 24 лютого

У російських та проросійських телеграм-каналах поширили фейковий «наказ» Департаменту освіти і науки міста Києва про начебто підготовку закладів освіти до надзвичайних заходів. У повідомленні проглядається натяк на наближення 24 лютого – річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Про те це фейк.

 

Офіційне заяву, яка спростувкє фейк   зробили у департаменті освіти і науки міста Київ.

«Офіційно заявляємо – жодних наказів Департаменту про передачу закладів освіти столиці під управління будь-яких інших органів, чи для роботи за іншим профілем не видавалося. Жодних додаткових заходів, пов’язаних з воєнним станом, не запроваджувалось.

Наголошуємо – всі заклади освіти Києва працюють у звичайному режимі, всі співробітники знаходяться на своїх робочих місцях і виконують свої звичайні обов’язки», – повідомили в департаменті.

Слід звернути увагу, що для фейку був використаний шаблон форми наказів департаменту освіти. Проте, вихідна нумерація документи подана некоректно.

Зрозуміло, що напередодні річниці повномасштабного вторгнення росії на територію України ворог продовжує спроби посіяти паніку, поширюючи подібні фейки.

 

Матеріал підготовлено фахівцями ресурсу «Брехунець»

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja