Фейк про те, що нібито ЗСУ обстріляли Бєлгород ракетами комплексу «Точка-У» – Без Брехні
Фактчек

Фейк про те, що нібито ЗСУ обстріляли Бєлгород ракетами комплексу «Точка-У»

Російські, так звані, воєнні кореспонденти, продовжують «виправдовувати» фейковий «обстріл» Бєлгорода застосуванням з боку ЗСУ тих чи інших видів зброї.

Воєнний злочинець та російський пропагандист, так званий, воєнкор Олександр Коц поширив на своїх ресурсах  приголомшливий набір фото, які нібито доводять те, що Бєлгород обстріляли «підступним» у Збройних силах України системою ТРК «Точка-У». На підтвердження свого меседжу, пропагандист показав частини певних зарядів, які нібито прилетіли на Бєлгород. Але як виявилося на фото частини не від снарядів «Точка-У», а від реактивних снарядів серії 9М55.

 

Снаряд 9М55 це реактивний снаряд РСЗВ «Смерч», який нічого спільного не має з ракетами 9М79 ТРК «Точка-У» бо належить до іншого класу снарядів. Бо самі системи також знаходяться у різних категоріях.

У свою чергу реактивні снаряди 9М55 є штатним озброєнням саме російської реактивної артилерії. Тож можна констатувати, що спроба «виправдати» руйнування у Бєлгорода саме ударами українських систем озброєння виявилася черговим фейком.

Слід нагадати, що російська пропаганда, замовчуючи сам факт масового ракетного удару понад 100 ракетами по Україні 29 грудня 2023 року та факти масових жертв і руйнувань, які були завдані, називала атаку на Бєлгород – «терористичним актом» ЗСУ.

*Публікація підготовлена на основі матеріалів ресурсу «Інформаційний спротив» http://surl.li/owrnx

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja