Фейк про те, що секретар РНБО України Данілов погрожував Німеччині війною – Без Брехні
Фактчек

Фейк про те, що секретар РНБО України Данілов погрожував Німеччині війною

Пересмикувати зміст заяв або вихоплювати з контексту окремі меседжі і у подальшому інтерпретувати їх зовсім в іншому сенсі – и не найпоширеніші прийоми маніпуляцій російської пропаганди. Діючи таким чином, кремлівські помийки і сміттярки сьогодні поширили вкид, що нібито Секретар РНБО України погрожував Німеччині війною! Що було насправді – далі у матеріалі.

 

«Секретарь РНБО Украины пригрозил Германии войной на ее территории, если Берлин не предоставит Киеву танки. Попрошайничество выходит на новый уровень. Интересно, а на немцев ВСУ нападут?», – саме так звучить версія пропаганди.

І саме у такому прочитанні для читача маніпулятивно формується меседж про погрози війною цій європейській країні.

Насправді секретар Ради національної безпеки і оборони заявив 4 січня в ефірі національного телемарафону: «Якщо пан Шольц хоче, щоб німці воювали під Берліном і під Штудгартом на німецьких танках із росіянами, то він може й надалі продовжувати цю гру, проводити соціологічні дослідження там, чи потрібно нам давати танки чи не потрібно». http://surl.li/ehjmq

Як то кажуть відчуйте різницю.

У такий спосіб пропагандисти намагаються принизити, знецінити, дискредитувати будь, які заяви, меседжі, а також осіб, які їх генерують.

Так, наприклад, Генсека НАТО Йенса Столтенберга пропагандисти називають не інакше як «главарь НАТО».

А у грудні топ-пропагандистка кремля скабєєва, «прокоментувала» виступ Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з приводу законопроекту №8271 про посилення відповідальності військовослужбовців за дезертирство і невиконання наказів, наступним чином: «Залужный пожаловался президенту на массовое бегство украинских военных с поля боя».

Хоча, як показують операції ЗСУ протягом вересня-листопада на Харківщині і Херсонщині, саме російські окупанти здають на відмінно нормативи з пришвидшеної втечі з окупованих територій України.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja