Фейк про те, що Зеленського в Болгарії зустрічала лише одна людина – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейк про те, що Зеленського в Болгарії зустрічала лише одна людина

Російські користувачі  соціальних мереж поширили допис,  згідно з яким, нібито під час візиту до Болгарії, що відбувся 6 липня, президента України Володимира Зеленського в аеропорту не зустрічав ніхто, крім віце-прем’єра країни Марії Габріель. Цим натякають, що його візит проігнорували і принизили такою зустріччю.

“Зеленський прибув до Болгарії, де його фактично ніхто не зустрів. В аеропорту Софії його зустріла лише заступник прем’єра Марія Габріель.

На підтвердження додають два фото: на першому Зеленський сам на трапі літака, на другому біля літака видно лише Президента України та Марія Габрієл  – навколо них начебто нікого немає, що стало б великою рідкістю та виявом неповаги до високого гостя.

Насправді це фотомонтаж, кадр обрізаний для створення потрібного ефекту. В цьому можна переконатися, переглянувши репортаж про візит Володимира Зеленського.
Ось так виглядає той же момент зустрічі в необрізаному варіанті:

Під час зустрічі в аеропорту була чимала команда та почесна варта. До речі в фейку принизливо названо

Марію Габрієл “заступниця прем’єра”, але посада віцепрем’єр-міністра це не просто заступниця. Відповідно до угоди про формування Уряду, перші 9 місяців уряд очолюватиме представник партії «Продовжуємо зміни» Денков, Габрієл обійме посаду віцепрем’єр-міністра та міністра закордонних справ, а на наступні 9 місяців вони обміняються посадами[4]. З аеропорту Зеленський одразу прибув на зустріч з прем’єром.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja