Фейк про те, що жителів Донбасу обстрілюють… деталями від мерседесу – Без Брехні
Фактчек

Фейк про те, що жителів Донбасу обстрілюють… деталями від мерседесу

Проросійські сміттярки поширили відео, де чергова «жертва» українських карателів показує чим їх на Донбасі обстрілюю. Як виявилося, союзники постачають Україна надсекретну зброю, яка вистрілює деталями автівок преміум класу. Далі про це у матеріалі.

 

На відео жінка, обличчя якої не видно показує на камеру металеву величеньку металеву деталь округлої форми і істерично розказує, що такі речі прилітають їм на голову кожні 5 хвилин.

І мовляв, ми ще не закінчили, тобто далі підемо збирати і покажемо вам ще купу таких уламків. Натяк на те, що це уламок, як і можливі інші від великого снаряду, чи ракети.

Насправді, як це не дивно, жінка тримає в руках деталь коробки передач від мерседесу! Так, ви все правильно зрозуміло – від автівки мерседес.

Цю деталь легко ідентифікувати через пошукові системи і на різних торгівельних майданчиках знайти велику кількість пропозицій з продажу.

Тож, можна констатувати, що дане відео – фейк і чергова постановка. Таким чином пропагандисти намагалися показати чим 8 років Україна бомбила Донбас і чим бомбить зараз. Сам меседж є фейковим, як і сюжет із жертвою бомбардування.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja