ФЕЙК ПРО ТЕ, ЩО ЗЛОДІЇ В ЗАКОНІ ВЗЯЛИСЯ ДОПОМАГАТИ АРМІЇ – Без Брехні
ДніпропетровщинаПропаганда-СТОПФактчек

ФЕЙК ПРО ТЕ, ЩО ЗЛОДІЇ В ЗАКОНІ ВЗЯЛИСЯ ДОПОМАГАТИ АРМІЇ

Ще 28 березня деякі сайти РФ почали поширювати інформацію про те, що нібито «організовані злочинні групи, які складаються зі злодіїв у законі та злочинців, почали співпрацювати з українською владою». Зокрема, такі повідомлення з’явился на пропагандистських сайтах «Деіта», «ура.ру» та інших. У цьому контексті згадано очільника міста Суми та начальника військової адміністрації Кривого Рогу.

Сьогодні, 29 березня, начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул чітко назвав подібні публікації ФЕЙКОМ: «Орки запустили на своїх медіаресурсах, соцмережах та через своїх роботів нову хвилю брудної пропаганди. Нібито я та мери деяких інших міст заявили про те, що поліція самоусунулася і ми розпочали співпрацю з криміналітетом. Заявляю, що це мерзенна брехня, поліція працює героїчно та виконує всі свої функції. Правопорядок жорстко контролюється. Злочинність знизилася у рази.

За будь-яких кримінальних проявів діятимемо за законом воєнного часу».

Додатково зазначимо: у фейкових публікаціях Олександра Вілкула названо «главой города», що не відповідає дійсності – він призначений начальником військової адміністрації Кривого Рогу.

Ще раз нагадуємо: ПЕРЕВІРЯЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ, СПРОСТОВУЙТЕ ФЕЙКИ, ПОШИРЮЙТЕ ВІДОМОСТІ ЛИШЕ З ОФІЦІЙНИХ МЕДІА ТА ВІД ОФІЦІЙНИХ ОСІБ!

Принагідно запрошуємо всіх скаржитися на ще один рашистський телеграм-канал, який поширює дезінформацію про війну в Україні: https://t.me/uranews

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja