Фейк росіян про “українські” ракети С-400 під Білгородом – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейк росіян про “українські” ракети С-400 під Білгородом

Роспропагандисти настільки щільно обробляють своїх читачів інформацією про українські обстріли Білгородщини, що читачі часто не встигають навіть аналізувати побачене. До прикладу, падіння одразу після запуску ракет ППО, які були зняли з усіх можливих ракурсів, росіян не переконали. Попри те, що весь нетривалий політ і було зафіксовано на численних відео, та версія у них незмінна: “це українці  обстріляли”.

 

Таким же непоміченим в потоці Білгородської істерики лишився і доказ російського походження ракети, уламки якої впали в Грайворонському районі. Фото уламків поширили в місцевій групі, а потім ще кілька днів розносили пропагандистськими каналами. Серед уламків є два, на яких видно маркування “української” ракети, яку нібито героїчно збили росіяни. Ця ракета має маркування 48Н6ДМ.

Таке маркування відповідає не українській, а саме російській ракеті від ЗУР С-400 «Тріумф». На відміну від ще радянських С-300, які є в Україні, С-400 – це суто російська розробка кінця 2000 років. В Україну чи партнерам України у війні проти Росії – ніколи не постачалася. Росія ще й неохоче їх продає за кордон. Комплекси є на озброєнні лише у Росії, Китаю, Туреччини і, нібито, в Індії. Ці країни очевидно не ризикнули б перепродувати  Україні С-400, а тим паче дарувати комплекс вартістю близько 500 млн доларів за дивізіон з 4 машин. 

 

Хоч ця ракета 48Н6ДМ від С-400, проте росіяни навчилися заряджати її в модифікований комплекс С-300В4. Проте таких комплексів в Україні з такими ракетами на озброєнні теж ніколи не було. 

 

Тому на Білогородську область  впала точно російська ракета. Прикметно, що саме цими днями росіяни радісно, але бездоказово повідомляли про нібито збиття двох українських літаків саме за допомогою С-300В4 на якійсь “рекордній” відстані. Нібито збили з Росії аж під Києвом. Але уламки ракети чомусь на Білгородщині.

Проте росіяни на такій “дрібній деталі” як походження ракети  не наголошують. 

Таким чином знайдені уламки свідчать про те, що Білгородщину «засіюють» саме російські ракети і що новітні ракети від С-400 у росіян падають так само як і інші їхні ППО.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja