Фейк росіян про “вдале” виведення УСІЄЇ техніки на Правобережжя – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейк росіян про “вдале” виведення УСІЄЇ техніки на Правобережжя

Росія голосом Конашенкова заявила, що вивела весь особовий склад та всю техніку з правого берега Дніпра. Дослівно: “11 листопада до 5 години ранку завершено операцію з перекидання… на лівий берег виведено ВЕСЬ особовий склад, озброєння та військова техніка угруповання”. Одразу було зрозуміло, що це брехня. 

Речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк поки що обережно каже, що поки що триває підрахунок  трофеїв та обмінного фонду. Але багато відео покинутої техніки та зброї вже почало з’являтися. 

 

Росіяни спершу намагалися виправдатися, що було виведено всю техніку, яка підлягала ремонту. Та відео справних, з повним боєкомплектом бронемашин свідчать про протилежне. Чого варта хоча б зависла та покинута на краю переправи вже біля лівого берега російська військова вантажівка. Тут уже не скажеш “не наша чи це відео старе”.

 

Тоді в бій послали фейкарів, які себе називають фактчекерами з каналу “Война с фейками”. Вони взяли одне відео з гелікоптером з буквою Z, який наші військові називають трофеєм і намагалися на цьому відео довести, що вся покинута техніка росіян – фейк. Річ у тім, що цей гелікоптер старий неробочий український Мі-9, який росіяни захопили, зафарбували наші знаки розрізнення, намалювали свою Z, та так він і стояв. Полагодити чи забрати його вони не змогли. На відео другий один з бійців також наголошує, що це таки український вертоліт. І ось цим одним випадком роспропагандисти намагаються перекрити десятки інших свідоцтв виявленої техніки. Щоб показати, що росіяни брешуть про організований відхід і вдале перекидання ВСІЄЇ техніки зробили відеодобірку трофейної техніки на Херсонському напрямку. 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja