ФЕЙК скабєєвої про фото Олени Зеленської на мішках з зерном – Без Брехні
Фактчек

ФЕЙК скабєєвої про фото Олени Зеленської на мішках з зерном

Дискредитація перших осіб держави – чи не один із ключових векторів російської пропаганди. Так днями один з найбридкіших ротів ерефської пропагандистської машини в особі незрозумілої особи на прізвище скабєєва, запусти в телеграм вкид, що літом для журналу Vogue жінка президента України Олена Зеленська фотографувалася на мішках із зерном!

 

 

Згадаємо, що Олена Зеленська літом потрапила на обкладинки декількох видань. У червні фото жінки президента було опубліковано на першій шпальті британської газети The Guardian. http://surl.li/dkflf

У липні відбулася фотосесія для журналу Vogue і теж обкладинку видання прикрасило фото Зеленської. Світлини для обох видань були зроблені різні. Частина з них – в офісі Президента України. http://surl.li/dkflh

На одній із світлин, яка викликала суперечливі відгуки у суспільстві, Олена Зеленська сидить на східцях на фоні… ні не мішків із зерном, як то здалося пропагандистці скабєєвій. Якби їх там на болотах трохи б побомбили, то вона б прекрасно знала, що вікна, проходи, двері, стіни закладаються і укріплюються мішками із піском. Саме вони і були в офісі президента з початку війни.

Проте, здається, що ерефська медійна злодійка прекрасно знає про що говорить. А викривлює такі деталі за для приниження і дискредитації жінки президента. І не тільки її.

Нещодавно ми писали про те, що у тому ж своєму телеграмі скабєєва поширили фейкову новину, про нібито обкладинку французької сатиричної газети Charlie Hebdo від 19 вересня, на якій президент Зеленський у вигляді собаки сидить біля ніг сина померлої королеви Англії. В зубах у персонажа пензлик зі слідами червоної фарби, а на надгробку слово “QUEEN” червоною ж фарбою виправлено на “QUEER”. Як з’ясувалося, 19 вересня видання не виходило, а обкладинка була фейковою, склепаною у надрах пропагандистських кабінетів.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja