Фейкарі видали знищення російського Т-90 за ізраїльський Меркава – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейкарі видали знищення російського Т-90 за ізраїльський Меркава

Коли подвигів не вистачає, їх треба домалювати. Так діють росіяни, коли видають знищення власної техніки за техніку ЗСУ.

До цього ж способу вдалися іноземні фейкарі, щоб показати як “палестинці перетворюють на мотлох ізраїльський танк”. Картинку поширили з арабським та англійським текстом.

 

От тільки на картинці не Меркава, а момент знищення російського сучасного танка Т-90 “Прорив” воїнами роти ПТРК з 66-ї ОМБр на Лиманському напрямку. Перше відео з вибухом цього танку поширив офіційний акаунт Командувача Сухопутних військ ЗСУ, генерала-полковника Сирського.

Наближене відео, з якого і зробили скріншот виклали сьогодні після 15-ї. А вже за кілька годин танк “став” ізраїльським.

Показовим в цьому випадку є те, що фейк поширили російські пропагандисти, в тому числі “воєнкор” Руденко, яких хоч і постить регулярно фейки, але в російській техніці розбиратися ніби повинен. Він зробив фейк “два в одному” про те, що “найкращі” ізраїльські танки бійці ХАМАС легко палять українською зброєю”. І висів цей пост аж доки його ж колєги-пропагандисти не почали показувати на скріншотах, що він поширювач фейку.

Взагалі російські пропагандисти другу добу цілеспрямовано просувають тезу про те, що ХАМАС воює “українською зброєю”, яку НАТО передало Україні, а влада перепродала. До створення інформшуму про це долучили високі технології – іноземний канал “новини”, які пише ШІ. Є також відео, де нібито бойовик ХАМАС дякує Україні за зброю західних зразків. А в Твіттері вже лунають заклики від певних діячів до Ізраїля переписувати серійні номери виявленої зброї, щоб довести “український слід”. Пропагандисти не гають часу, щоб розсварити Україну та Ізраїль.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja