ФЕЙКОВА ГУМАНІТАРКА ВІД КАДИРІВСЬКИХ ТІК-ТОКЕРІВ – КРАДЕНІ УКРАЇНСЬКІ ПРОДУКТИ ТА ЦИВІЛЬНІ З МАНІКЮРОМ – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

ФЕЙКОВА ГУМАНІТАРКА ВІД КАДИРІВСЬКИХ ТІК-ТОКЕРІВ – КРАДЕНІ УКРАЇНСЬКІ ПРОДУКТИ ТА ЦИВІЛЬНІ З МАНІКЮРОМ

Кадирівські херойські тік-токери спалилися на новому постановочному відео – цих невігласів не вчать попередні їх історії із аналогічними режисованими відосіками. Цього разу «херої» розповсюдили відео-ролик, де начебто привозять гуманітарну допомогу цивільним і не кудись, а до Маріуполя. Проте, продукти, які вони роздавали людям… виявилися українського виробництва, які ймовірно просто були вкрадені із наших крамниць чи складів, а саме локація – далеко не українське місто-герой.

 

СПРОСТУВАННЯ

МАРКУВАННЯ НА ПРОДУКТАХ 

На розповсюдженому відео кадирівці розважують із військових машин велику кількість продуктів. Серед них – ковбасні вироби, макарони, борошно, крупи та інші харчі.

Якщо уважно глянути на деякі продукти, то можна чітко розгледіти маркування та написи назв продуктіі української мовою. Такі написи видно на ковбасних виробах – «Ковбаса Лікарьска», на борошні – «чітко читається українською слово «борошно». Крім того, упаковка борошна має жовті кольори. Подібний колір із аналогічним розташуванням жовтих смуг є на упаковках таких виробників, як «Вінницький Млин» або ТМ «Зерносвіт» чи «Добродія» (різних років випуску).

Так само, коли кадирівці вивантажують упаковки макарон, то вони мають червоні смуги. Схоже кольорове маркування мають такі українські торгові марки, як «Київ мікс», «Віпіс» та інші.

То ж з великою долею вирогідності ці продукти вкрадені з наших крамниць та складів.

ПОДЯКА МАМІ

Але цинізм ситуації полягає навіть не в тому, що кадирівці прийшли на нашу землю воювати і вбивати, а потім поширюють відоси із гуманітарною допомогою.

Цинізм полягає в тому, що сам кадиров у своєму акаунті у телеграм написав подяку такому ж фейковому фонду, як і він сам, і – тут особистий цинізм – подякував своїй мамі, яка організувала допомогу. Далі, повідомлення мовою оригіналу:

«По решению моей дорогой МАМЫ, Президента РОФ Аймани Несиевны, организованы систематические поставки гуманитарной помощи по всем освобождённым от националистов территориям. Также ежедневно поставляется помощь нашим бойцам на передовой. Фонд заботится о каждом, кто волею случая или желания быть частью освободительной армии    оказался на территории Украины.

Выражаю искреннюю благодарность моей дорогой МАМЕ Аймани Несиевне за регулярное внимание и заботу о бедствующих жителях! Мы на собственном опыте знаем, через какие испытания им пришлось пройти, и не позволим в чем-либо нуждаться».

Як то кажуть – no comment.

ЛОКАЦІЯ МАРІУПОЛЬ 

У своєму дописі кадиров говорить, що гуманітарку (крадену) привезли жителям Маріуполя. Цей боягузливий невіглас вперто хоче себе «телепортувати» у це українське місто-герой. Але реального героїзму і сміливості кадирову дуже замало. На все що він здатен – це знімати постановочні відоси, як то було в останній раз з молитвою на АЗС типу біля Маріуполя, яка виявилася заправкою мережі «Роснефті».

Цього разу в сюжеті теж Маріуполь – ніби саме його громадянам привезли продукти.

Проте сам вигляд людей, навіть тих, кого показують у бомбосховищі, ну дуже і дуже не відповідає реальному вигляду людей, які просиділи по підвалах під обстрілами, недоїдаючи, недосипаючи, про те щоб помитися або випрати одяг і мови немає.

На кадрах кадирівського відео одяг у мешканців чистий, незабруднений, самі люди достатньо доглянуті. У одної з мешканок можна розгледіти навіть досить охайний манікюр. Крім того слід звернути увагу саме на доглянуте волосся людей – у тих, хто попадає в кадр волосся має чистий, доглянутий вигляд. У реальних маріупольців не вистачає навіть питної води і за свідченням очевидців в хід йде технічна кип’ячена вода.

ВИСНОВОК

Тож маємо черговий кадирівський брудний фейк, зроблений із особливим цинізмом на тлі нелюдських страждань реальних мешканців Маріуполя.

 

Автори. Алевтина Маріуполь, Тихий Вир

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja