Фейкова обкладинка німецького «Титанік» з карикатурами на Валерія Залужного – Без Брехні
Фактчек

Фейкова обкладинка німецького «Титанік» з карикатурами на Валерія Залужного

Російська пропаганда не була б російської пропагандою аби оминула принизити і дискредитувати у один із своїх улюблений ноу-хау способів вже колишнього Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. І так – пропагандисти кремля це зробили. Запустили у месенджерах чергову 1001 фальсифікацію обкладинки «західного» журналу – на цей раз і в черговий це німецький «Титанік» із добіркою карикатур, що висміюють постать українського генерала. Далі у матеріалі деталі чергового вкиду.

 

Слід одразу згадати, що німецький щомісячний журнал «Титанік» – чи не найулюбленіше видання пропагандистів в сенсі фальсифікації його обкладинок. Тільки за жовтень 2023 року і січень 2024 року ми у своїх викриттях зафіксували не менше п’яти фейкових перших шпальт цього медіа. А загалом за час повномасштабного вторгнення російські інформаційні злодії більше двох десятків разів глумилися над виданням, використовуючи йог бренд для підробки обкладинок, де неодмінно «розміщували» карикатури на українських, європейських, американських політичних і державних діячів та загалом про Україну.

Цього разу на фальшиві обкладинці «Титаніка» пропагандисти  розмістили не одну карикатуру, а одразу чотири у вигляді своєрідного коміксу. Вони об’єднані одним змістом – дискредитація Валерія Залужного, як колишнього главкома ЗСУ. Причому зображення – відверто грубі, людоненависницькі.

Український генерал на них зображений таким собі катом українських солдатів. На одній карикатурі, він спить у ліжку на вбитих солдатах, на іншій – бігає та тренажері, опорою якому є так само українські вбиті воїни, та третій – миється у душі, а замість мочалки – рука солдата…

До таких зображень міг додуматися лише схиблений мозок російських пропагандистів – відмінників школи скабєєвої-симоньян-соловйова.

А от мізків на інше мізків – і слава Богу – не вистачає.

Бо фальсифікація горе-авторів викривається дуже легко. На сайті видання «Титанік» відсутня обкладинка з такими зображеннями. Кремлівські посіпаки запустили свою фейкову обкладинку нібито що це лютневий номер журналу (як вже зазначалося, журнал виходить один раз на місяць). Проте, під цим номером у лютому вийшов номер видання з зовсім іншим зображенням і змістом. http://surl.li/qmzkz

Так само в архіві видання відсутні будь які інші номери за лютий з іншими обкладинками, окрім оригінальної. http://surl.li/oonmv

Тож можна констатувати, що обкладинка із кривавими карикатурами на Валерія Залужного – фейк та ганебна фальсифікація кремлівських пропагандистів.

 

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja