Фейкові погрози Кисельова Британії ядерною зброєю – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейкові погрози Кисельова Британії ядерною зброєю

Кісельов знову мірявся розмірами і пригрозив «ядерним попелом» Британії


Звичний комплекс росіян, коли нічим хвалитися окрім розміру (територій чи ракети), озвучив кисельов у своїй передачі. Він назвав Великобританію настільки малесеньким острівцем, на який вистачить лише однієї «найпотужнішої в світі» ядерної ракети. На фоні в цей час демонстрували мультик з порівнянням розмірів росії та Британії і ракеткою, яка вилітає з росії і знищує острів. Ракета була підписана як РС-28 «Сармат».

Ілюстрація атаки Британії російською ракетою «Сармат»
Ілюстрація атаки Британії російською ракетою «Сармат», скріншот з передачі Кисельова

На цьому погрози не закінчуються

Кисельов припускає запуск до берегів Британських островів «найшвидшого в світі» російського атомного дрона-торпеди «Посейдон», вибух якого викличе нищівні руйнування внаслідок цунамі та радіаційного забруднення суші. Наслідки застосування «най най най» зброї також продемонстрували страхітливим мультиком.
Ілюстрація вибуху ядерного дорогу «Посейдон» поблизу Британських островів
Ілюстрація вибуху ядерного дорогу «Посейдон» поблизу Британських островів, скріншот з передачі Кисельова

Летіти і плисти поки нічому

Всі ці нищівні фантазії пропагандиста Кисельова справді страшні але є одне але: летіти і плисти насправді нічому.

Так, вищезгадана ракета «Сармат» справді існує і за своїми проектними характеристиками вантажопідйомності справді не має аналогів у світі. Немає сенсу зараз занлиблюватися в порівняння з аналогами чи конкурентами, тому що на озброєнні в росіі цієї ракети немає.
Як зізнається сам рогозін (голова роскосмосу), ракету вони все ще «планують»:
  • «планують протягом року вести льотно-конструкторські випробування»
  • «роскосмос майже готовий до серійного виробництва «Сарматів»
  • «20 квітня відбувся лише перший випробувальний пуск «Сармата»
  • «готуються провести ще як мінімум три випробування».

Тобто наразі ракети нема.
До того ж аналоговонетну новітню ракету планують запускати зі старих пускових шахт ще радянської «Воєводи», оснащена вона модернізованим радянськими двигуном 80-х років, що свідчить про те, що не вся ракета така вже новітня, а частково «глибоко модернізована».

Відносно «Посейдона» ситуація приблизно така ж. Сама безпілотна субмарина (торпеда) в одному екземплярі нібито готова, планують зробити 43 екземпляри, але поступлять на озброєння вони до 2027 року. Та головне, що її немає на чому транспортувати. Справа в тому, що для запуску «Посейдона» потрібна інша субмарина, а для обслуговування ціла група човнів підтримки та забезпечення. За планами мали бути збудовані два човни-носії: «Хабаровськ» та «Белгород». З них лише «Белгород» був спущений на воду та проходив випробування, навіть ще не був узятий на озброєння. Проте на свіжих супутникових знімках від 29 квітня 2022 року субмарину будо виявлено в сухому доці, тобто вона вже стоїть на ремонті.
Отже схоже кисельов знову може хіба що собі посипати лисину «радіоактивним попелом» в безсилій злобі.
Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja