Фейковий коментар The Guardian про неспроможність українських танкістів керувати Chellenger 2 – Без Брехні
ВолиньФактчекФактчек-регіон

Фейковий коментар The Guardian про неспроможність українських танкістів керувати Chellenger 2

Російські ЗМІ придумали коментар The Guardian фейкового інструктора , для того, щоб дискредитувати підготовку українських танкістів в Великобританії.

Рамбрер, Ріа та Царьград одночасно випустили матеріал з заголовком, що українські танкісти не хочуть повертатися з навчань в Великобританії. До того ж нібито солдати провалили навчання і лише 20% з них зуміли показати якісь знання.

Посилалися всі ЗМІ на коментар інструктора Джона Батлера, який він нібито давав газеті The Guardian.

Насправді в статті The Guardian, яка називається «Українські військові повертаються додому після танкових навчань Challenger 2 у Великій Британії» немає коментаря Джона Батлера. Такого військового інструктора взагалі не існує. Щодо успішності навчання наших військових в статті абсолютно протилежні висновки.

Так справжній лейтенант британської армії Джон Стоун високо відгукується про компетентність українських військових.
«Для групи центру бойових маневрів було честю провести цей тренінг для наших українських партнерів. Ми всі були дуже вражені рівнем продемонстрованої компетентності, і ми не сумніваємося, що наші друзі найбільш ефективно використовуватимуть танки Challenger 2 у майбутніх боях, захищаючи свою батьківщину», – заявив у коментарі The Guardian лейтенант Джон Стоун.

26 березня Міністерство оборони Великобританії опублікувало 26-хвилинне відео про навчання українських танкових екіпажів з освоєння Challenger 2. У цьому відео інструктори, які проводили підготовку, стверджують, що результати стрільб військових ЗСУ «справді дуже добрі».

 

Матеріал підготовлено фахівцями видання “Брехунець”

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja