ФЕЙКИ І МАНІПУЛЯЦІЇ, які поширюють окупанти і колаборанти на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя і Херсонщини - Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

ФЕЙКИ І МАНІПУЛЯЦІЇ, які поширюють окупанти і колаборанти на тимчасово окупованих територіях Запоріжжя і Херсонщини

На тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської областей окупанти та їх посіпаки із складу нечисленних колаборантів всіма силами намагаються показати, як вони налагоджують «мирне життя» та «піклуються про громадян» і тримають курс на «раzzію». Проте їхні намагання – такі ж самі фейкові і брехливі, як і меседжі, наративи, заяви, які вони поширюють. По великому рахунку, саме на пропаганді і фейках і базується нинішня їхня, так звана, влада. Чим саме заповнюють інфопростір на тимчасово окупованих українських землях, і як дурять громадян – наша добірка.

 

ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІ ТЕРИТОРІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тут активну риторику розвів призначений колаборант-«керівник» окупованих територій в.рогов. Ні дня не проходить без його реляцій про щастя, яке очікує місцевих громадян під рф. Ось декілька його меседжів, які не відповідають дійсності, є пропагандою і маніпуляціями:

– «банківська система [Запорізької області] вже інтегрована до рф … грошові перекази та банківське обслуговування не відрізняється від жодного регіону росії…»

–  «Запорізька область буде повністю звільнена від українських «націоналістів», а контроль над усією територією області буде відновлено, це життєво необхідно для регіону, у тому числі з міркувань безпеки…»

– «кредити перед українськими банками обнулять, людям немає сенсу платити відсотки…»

– «в найближчі кілька місяців планується здійснити підготовку до проведення референдуму про входження територій до складу рф і, можливо, провести його восени 2022 року»

– «російську мову планують зробити «державною», а з 1 вересня школи «області» будуть переведені на російські «стандарти»…»

Маємо надію, що товаришу рогову не довго залишилося фантазувати про «світле майбутнє» тимчасово окупованої частини Запоріжжя.

ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНА ХЕРСОНЩИНА

З приводу Херсонщини в окупантів «далекоглядні плани». Проте, навряд чи вони будуть здійснені, враховуючи успішний наступ ЗСУ на цьому напрямку та активну діяльність місцевих партизанів. Сьогодні вранці мережами поширилося повідомлення, що підірвали у власній машині головного місцевого колаборанта – товариша сальдо. Нажаль інформація не підтвердилася – зрадник живий. Чи був підрив авто (хоча б і без нього) – теж точних даних немає). Проте, дзвіночок вже продзвенів.

А пропаганда окупантів «обробляє» місцеве населення різними вкидами. А саме:

– Підприємства Херсонщини візьмуть під «державне» (тобто вже російське) управління, якщо власники не доведуть права на них (тут натяк на пряме рейдерство);

– в Херсоні черга за паспортом рф уже сягнула 4000 осіб. Проте, ці факти не підтверджені. Так само окупанти «салютували» що ось-ось проведуть референдум. Проте він провалився через повне бойкотування місцевого населення.

Той же сальдо теж активно підіграє окупантам, поширює відверту брехню та маніпуляції. Ось декілька його заяв:

– «всі кредити, які хтось брав в [українських] банках, можна не виплачувати, жодної відповідальності за це не буде…»

– «кордони між Херсонською областю і Кримом будуть скасовані, що допоможе вивозу зерна та інтеграцію регіону в російську економіку…»

– «жителі всієї України, незалежно від місця реєстрації, зможуть подати заявку на отримання російського паспорта в Херсонській області».

Аналогічну пропагандистську риторику веде і заступник сальдо, ще один місцевий колаборант – товариш стремоусов:

– «если сейчас расширится пункт пропуска, то обещают, что от 5 до 7 минут машина будет находиться на этом переходе. Хотя я считаю, что как только мы интегрируемая в российскую федерацию, эти границы перестанут быть границами…»

А ось реакція стремоусова на заяву Президента України Володимира Зеленського про повернення Херсонщини і Криму:

– «это бессмысленные истерики и конвульсии фашистского режима. Херсонщина уже навсегда освобождена от фашизма и этих политиканов, которые все делали, чтобы украсть, уничтожить, забрать, но это уже в прошлом. Херсонская область — исконно русская земля, которая уже в ближайшее время станет субъектом российской федерации и это подтвердят жители Херсонщины на плебисците, который сто процентов состоится в этом году»,

ЯК ВИСНОВОК

Українські землі будуть обов’язков звільнені від окупантів, а колаборанти – якщо вони не накивають п’ятами разом із своїми «хозяєвамі» – предстануть перед судом. Всі їхні дії і подібні заяви мають зараз фіксуватися, щоб потім, коли в когось раптом зникне політична пам’ять, не сталося так, як із колаборантами і сепаратистами, що повилазили у 2014 році на Донеччині і Луганщині. Коли «колорадів» погнали – вони швидко змінили орієнтацію і успішно знову балотувалися у місцеву владу вже при українській владі.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja