ГУР МО України попереджає про інформатаку рф: масштабні вкиди фейкових повідомлень найближчим часом – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

ГУР МО України попереджає про інформатаку рф: масштабні вкиди фейкових повідомлень найближчим часом

Від початку війни країна агресор використовувала інформаційну війну – війну за допомогою пропаганди – як додатковий засіб тиску, поширення паніки, дискредитацію. Для цього використовували різні канали та засоби, точки вкиду. Цього разу країна-терорист намагатиється використовувати українських же журналістів для проведення інформаційно-психологічних операцій

 

Головне управління розвідки Міністерства оборони України попереджає, що найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання ворогом фейкових новин, яке здійснюватиметься із залученням усього спектру сучасних інформаційних засобів та спрямоване на підрив довіри до України з боку західних партнерів.

За оцінками воєнної розвідки України, спецслужби країни-агресора планують від імені популярних західних видань звертатися до українських журналістів із пропозиціями надавати інформацію про стан української економіки, політичну ситуацію в державі та діяльність Збройних сил України.

Метою спецслужб країни-терориста є зменшення військової допомоги Україні від іноземних партнерів, а також збір інформації про Збройні сили України та військово-промисловий комплекс нашої держави.

Закликаємо журналістську спільноту уважно перевіряти джерела, з яких надходять пропозиції про співпрацю.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja