ІПСО про ракетні удари. у столичних телегам-каналах нова хвиля вкидів-попереджень – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

ІПСО про ракетні удари. у столичних телегам-каналах нова хвиля вкидів-попереджень

Сьогодні зранку у столичних телеграм-каналах на соцмережах регіону в чергове було поширено вкида панічного змісту з начебто попередженням про «масовану ракетну» атаку по Києву і області.

Зокрема у повідомленні, яке не має джерела поширення, не містить жодних логотипів державних органів влади чи військових структур, не підписано ні однією посадовою особою, яка б відповідала за безпекові питання в регіоні, повідомляється, що нібито у найближчі 24 годин ракетні удари будуть завдані по центру Києва, практично всіх ключовим мостам – Південному, Дарницькому, ім. Патона, а також підприємствам. У переліку промислових об’єктів ті, які вже, нажаль, неодноразово були обстріляні російськими військами раніше – Київський бронетанковий, Вагоноремонтний, ім. Артема, «Візар» (Вишневе).

Звичайно, що у разі повітряної тривоги необхідно відповідно реагувати на сигнал, але за всіма ознаками ця розсилка – черговий вкид у загальному ІПСО по поширенню паніки і страху серед громадян країни, а у даній ситуації – мешканців Києва та області.

 

Акцентуємо увагу, на слові ЧЕРГОВИЙ. Бо три дні тому, а саме 19 липня аналогічна хвиля «попереджень» вже прокотилася месенджерами і соцмережами. Характерною ознакою тих повідомлень (можна побачити на ілюстрації) є ті ж риси що і в сьогоднішньому – ні джерел, ні інстанцій, а крім того наявні чіткі ознаки автоматичного перекладу з російської мови.

Ще одна деталь по повідомленню, що поширилося сьогодні. Як можна побачити із зображення у переліку місць, яким начебто загрожує небезпека – аж 8 чітких об’єктів. Крім того, вказано ще «центр міста». Навіть якщо мається на увазі один певний об’єкт – це вже 9. Як показує сумний досвід п’яти місяців війни, варварські війська рф не наносять удари одночасно по такій кількості цілей в одному місті. Як правило, це 1-2, максимум ТРИ об’єкти, на які запускається одночасно 4-6-8 ракет. Якщо навіть суто теоретично уявити, що на думці у окупантів уразити одночасно всі цілі, то вони повинні випустити одночасно не менше 36-56-72 ракет.

Підготовка удару такого масштабу не залишиться не поміченою нашою (і не тільки нашою) розвідкою і ми б отримали попередження від відповідних офіційних джерел.

Тож не втрачаємо пильності, але й не ведемося на фейки і вкиди.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja