Істерика, брехня і маніпуляція пропагандиста соловйова, який порівняв Олафа Шольца з Гітлером – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Істерика, брехня і маніпуляція пропагандиста соловйова, який порівняв Олафа Шольца з Гітлером

Днями у кремлівського пропагандиста соловйова не те, що дах зірвало і дно пробило (там його вже давно немає), а сталася цілком божевільна істерика більше схожа на напад хворого на слабоуміє. В ефірі своєї чергової маразматичної програми він порівняв нинішнього канцлера Німеччини Олафа Шольца з Гітлером, і з уїдливим сарказмом, копіюючи німецьку мову, назвав його «маленьким фюрером».

Про моральний аспект такого вчинку годі і говорити. А підґрунтям для порівняння стало фото Шольца на САУ «Гепард», яке було зроблене під час візиту канцлера до бази де українські військові навчаються оволодівати німецькою технікою. Це фото соловйов порівняв із фото Гітлера часів Другої Світової війни, де той, теж оглядає тогочасну німецьку техніку і теж стоїть на ній зверху.

У хибній уяві пропагандиста, Шольц поліз на танк, щоб нібито уподібнитися до свого кумира, який багато років назад зробив теж саме. Тобто логіка така – поліз на танк, значить копіюєш Гітлера.

А тепер давайте розберемо, чому ця логіка брехлива і маразматична, і до яких аналогій вона може призвести, якщо за аналогічним алгоритмом порівнювати будь-яких персоналій, а не тільки тих, кого зараз треба принизити.

 

Слід одразу вказати, що робити подібні фото – це не якась винятковість, а давнє неписане правило будь-якого офіціозу. І як не дивно, фото з Гітлером того ж гатунку.

І історії багато аналогічних фото. Є наприклад, фото президента США Джоджа Буша-старшого на тлі авіаносця, президента Рональда Рейгана із гвинтівкою у літаку, міністерки іноземних справ Великобританії Ліз Трасс на танку. Але ні у кого у попередні часи не виникало хибного бажання порівнювати їх з тими чи іншими не дуже позитивними персоналіями в історії людства.

Але, якщо соловйов так дуже хоче – то будь ласка.

Так є фото за 2011 рік, коли, так званий, прем’єр міністр рф путін (просимо вибачення, що згадуємо це прізвище… і так, він тоді обіймав таку посаду) відвідував виставку озброєння у Нижньому Тагілі. І от дива – виліз на танк Т-90 точнісінько, як… ну так, зрозуміло як хто (порівняльне фото додається).

А тепер давайте згадаємо, як ще один самопроголошений картопляний президент бігав по вулиці з автоматом і погрожував ним. І от дива, аналогічні і дуже схожі фото з такими же жестами демонстрації зброї можемо знайти у портфоліо Усами Бен Ладана, Саддама Хусейна… Невже лукашенко надихався цими зображеннями?

Тож можемо підкинути соловйову ці фото для подальшої «роботи» у проведенні аналогій між очільниками рф і Білорусі і вищевказаними персоналіями.

А щодо нацизму, на якому зараз схиблена російська пропаганда, то його ідеологія, символіка та поширення заборонено на державному рівні у Німеччині. http://surl.li/cvgss

Більше того, той же Олаф Шольц у телефонній розмові з Путіним 13 травня 2022 року відкинув всі звинувачення рф у тому, що в Україні поширено нацизм і нацистську ідеологію. Проте його зусилля були марними. http://surl.li/cvgtk

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja