Як рф навмисно фальсифікує та переписує історію – звинувачення Єврокомісії та комісар ЄС з питань юстиції – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Як рф навмисно фальсифікує та переписує історію – звинувачення Єврокомісії та комісар ЄС з питань юстиції

У Європейський день пам’яті жертв тоталітарних і авторитарних режимів Європейська комісія висунула серйозні звинувачення на адресу президента Росії Владіміра Путіна. http://surl.li/kjfre

 

Віцепрезидентка Єврокомісії Вера Юрова та комісар з питань юстиції Дідьє Рейндерс заявили, що Путін повернув на континент війну, переслідування та незаконну окупацію. Російський державний апарат також фальсифікує історію та поширює теорії змови, щоб отруїти демократії ЄС зловмисною дезінформацією.

«Ми не припинимо наших зусиль з просування історичної обізнаності та розвінчання цього спотворення історичних фактів, де б ми з ним не зіткнулися», – заявили провідні посадовці Єврокомісії

Україну, яка зазнала нападу з боку Росії, будуть підтримувати стільки, скільки буде необхідно, наголосили вони.

Юрова та Рейндерс вважають, що історія дає певну надію. «Після Другої світової війни ми побудували мирну Європу, союз демократій. Ми створили стабільні демократичні інститути в країнах, які не так давно перебували під нищівним гнітом авторитаризму», – повідомили офіційні представники ЄС.

Загальноєвропейський день пам’яті жертв тоталітарних і авторитарних режимів відзначається 23 серпня з 2009 року. Він також нагадує про так званий пакт Молотова — Ріббентропа. Німецько-радянський договір про ненапад, підписаний 23 серпня 1939 року, вважається документом, який відкрив шлях для німецького вторгнення до Польщі 1 вересня 1939 року.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja