Хакерська атака на Instagram Головнокомандувача ЗСУ Залужного, як черговий акт інформаційної дискредитації з боку спецслужб рф – Без Брехні
Фактчек

Хакерська атака на Instagram Головнокомандувача ЗСУ Залужного, як черговий акт інформаційної дискредитації з боку спецслужб рф

Перші особи держави ще до війни, а з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого, стали мішенню, як для фізичних, так і для інформаційних атак. Їх метою є поширення паніки серед громадян, зневіри, дискредитація державних діячів. І ця «незрима» війна йде постійно.

 

Так 3 листопада проросійські хакери зламали профіль Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного в Instagram. Вони змінили там фотографію профілю на ілюстрацію з президентом росії верхи на ведмеді. Також на сторінці головнокомандувача з’явився пост, у якому стверджують, що хакери нібито проникли у програму управління військами «Дельта», якою користуються ЗСУ.

Насправді, ніякого проникнення в програму не відбулося. Як раніше повідомляли в Міноборони України, інформація про злам системи –інформаційно-психологічна операція РФ. http://surl.li/dpclb

Іпсо з приводу «Дельта» проводиться ворогом саме зараз, невипадково, адже нещодавно оновлена версія цієї системи була успішно представлена на щорічній конференції експертів та розробників NATO Tide Sprint. З метою дискредитації розробки ерефія почала атакувати систему і поширювати мережею пропагандистських ресурсів інформацію про нібито злам та доступ до її даних.

Сам Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний 3 листопада ввечері написав в Instagram повідомлення, у якому підтвердив злам свого профілю, і зауважив, що російським загарбникам більше нема чим похвалитися, оскільки на полі бою в них успіхів немає.

«Цинічні тварюки не мають жодних моральних обмежень! Будучи безсилими проти нас на фронті, вони б’ють по наших дітях і сім’ях», – наголосив він.

Залужний додав, що хакери пішли найпростішим шляхом – зламали його приватний Instagram, не пов’язаний із професійною діяльністю.

«Де лише діти та родинні фото. І головне – похизуватися цим. Замість дітей і сім’ї показати себе – убивць», – написав він.

Головнокомандувач зазначив, що після зламу ще раз переконався в необхідності знищити всіх загарбників.

«Цей випадок укотре доводить, що орків треба знищити! Ми вб’ємо їх усіх! Наші діти їх знатимуть, на жаль, не з казок як абсолютне зло, з яким треба боротися», – підсумував Залужний.

Це вже не перша спроба російських хакерів інформаційної дискредитації Валерія Залужного. Так ще у липні був створений і запущений в інформаційний обіг фейковий акаунт Головнокомандувача у Твиттері. Це при тому, що Залужний не користується цією мережею і відповідно не має там облікового запису.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja