Наприклад, у США протягом 1993-2017 років зафіксовано 728 повідомлень про легеневий синдром хантавірусу.
Смерть в Китаї – не перша смерть від хантавірусної інфекції. Ще у 2000 році ВООЗ зафіксувала три смерті від легеневого синдрому хантавірусу під час спалаху в Панамі. І в Китаї також помирають від хантавірусів.
Наразі немає жодних підстав для хвилювань! Хантавірус не передається від людини до людини. Зазвичай ним можна заразитися, вдихаючи посліди заражених гризунів або під час контакту з їхніми виділеннями, послідом чи слиною.
Випадки зараження в основному трапляються в сільській місцевості, наприклад, лісах, полях і фермах. Летальність може досягати 35-50%.
У публікації Global Times також йдеться про те, що навряд чи пацієнт заразив своїх попутників, хоча вони сиділи в одному автобусі, оскільки зараження зазвичай не відбувається між людьми.
В Китаї існують вакцини від хантавірусних інфекцій, однак жодна з них не було схвалена на міжнародному рівні. Ні в США, ні в Європі вакцини немає.
Дякуємо команді Наші гроші. Львів за матеріал!
NB! Матеріал підготовлений в рамках проєкту з протидії фейкам за темою “COVID-19”, ініційованого керівником проєкту “По той бік новин”