Хроніка фейкових «парадів пабєдобєсія» на окупованому півдні: колаборанти, ряжені, прапори СРСР – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Хроніка фейкових «парадів пабєдобєсія» на окупованому півдні: колаборанти, ряжені, прапори СРСР

Із «пабєдою» до 9 травня у рашистів не склалося, тож їх «центровий парад на маскві» нагадував бліду подобію минулорічних. В той же час, москальня спробувала «заразити цим вірусом» окуповані міста українського півдня. Вийшло криво, косо, фейково, з купою ляпів і відвертого ідіотизму.

 

ХЕРСОН

На заходи пабєдобєсія явився головний колаборант – сальдо, якого окупанти «призначили очільником області». Проте його вихід «в народ» якось не дуже склався – колаборанта зустріти вийшло кілька ряжених тіточок та так звані, «фотокори», які швиденько наклацали потрібну картинку.

З інших атрибутів кремлівського мракобісся – так звана, «солдатська каша», пісні радянщини – «выходила не берег катюша» та тупі ляпи, які ж самі пропагандисти прекрасно ретранслювали.

Так в одному з сюжетиків жіночка років 60 щасливо розказує, як же вона рада, що її дідусь нарешті побачив прапор перемоги у Херсоні. І тут «нестиковочка» по тексту – якщо жінці в районі 60 років, то у якому ж віці її дідусь воював? Проте, головний провтик пропаганди майорів на кофтинці жінки – разом із помаранчево-чорною георгіївською стрічкою на кофті висіла і «нацистсько-бендерівська» жовто-блакитна стрічка. Журналіст-пропагандист явно залишиться без зарплати. У кращому випадку.

В іншому сюжеті молодий хлопчина років 20 у пілотці із сяючим обличчям розповідає – як же прекрасно, що він нарешті може пройти отак колоною демонстрантів із своїм рідним прапором. При цьому хлопчина бадьоро махає на камеру маленьким червоним прапорцем із символікою СРСР. Тобто для 20-ти річного пацана рідний прапор – це прапор СРСР!? Несіть пігулки!

Місцеві жителі у соцмережах сповіщають, що переважна більшість демонстрантів – ряжені і заїзжі.

МАРІУПОЛЬ

Тут рашисти пронесли по одній з вулиць під вигуки «ура» (як вони кажуть) 300-метрову георгієвську ганчірку. Проте верхом цинізму було покладання квітів до пам’ятника біля вічного вогню та заява динирівського очільника – пеніса душиліна – що він планує з Маріуполя зробити «курортне місто». Ну так – на кістках більш ніж 20 000 вбитих маріупольців.

МЕЛІТОПОЛЬ

На фотографіях, які користувачі виклали у мережу, фейкові демонстрації проходили у прямому сенсі під дулами автоматів. Ріденькі колони учасників, «безсмертного полку» супроводжували озброєні солдати окупантів.

Засвітилися тут і, так звані, «дружини козачків» – чоловіки у чорних папахах, одягнені у військову форму незрозумілої ідентичності. За словами місцевих, ця нечисленна дружина набрані з числа місцевих колаборантів. Вони мають виконувати функції міліції. В той же час, як і в Херсоні мелітопольці повідомляють, що людей на акцію завезли з Криму і ОРДЛО.

БЕРДЯНСЬК

Тут та сама картина пабєдобесія. Але є одна цікава деталь. Серед червоних прапорів з радянською символікою, майоріло два унікально-парадоксальних – такий самий радянський прапор із величезним зображення лику Ісуса Христа! Як то кажуть – «вот это поворот».

У бердянських пабліках теж повідомляють, що місцевих на акції фактично немає – майже вся масовка завезена.

ЯК ВИСНОВОК – ЗАГАЛЬНА ОЦІНКА

«Пабєдобесіє» явно смерділо радянським нафталіном. Таке враження, що рашисти застрягли у такому далекому минулому, що навіть для них стало якоюсь казкою, але такою, яку можна розказувати кожного разу на новий лад – сьогодні одну, а завтра іншу. По великому рахунку, кремль «продає» позавчорашню модель суспільства, позавчорашні перемоги, до яких має дуже сумнівну причетність.

Так само маніпулятивно, кремль вибудовує міф про свою велич і здатність перемагати всіх і вся на величі вчорашніх перемог іншої країни,  маніпулятивно взявши на себе роль її правонаступниці.

Якщо дивитися на прапори, то взагалі не зрозуміло з якою країною себе ідентифікують ті люди, які приймають участь у цьому шабашу. Російські триколори, червоні прапори з радянською символікою, георгівські стрічки (привіт з царської росії), червоні радянські прапори з ликом Ісуса. Це вже щось на кшталт якогось окультизму, де намішане все, що тільки можливо.

 

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja