Маніпуляції від офіційних джерел про супутник/ппо – Без Брехні
ВолиньФактчекФактчек-регіон

Маніпуляції від офіційних джерел про супутник/ппо

Вчора та сьогодні ми мали змогу спостерігати «якість» комунікації від офіційних джерел, які постійно закликають довіряти лише офіційним джерелам. Після таємничого світіння та звуку вибуху в небі Київщини, що супроводжувалися повітряною тривогою, почалися суперечливі заяви представників влади.

 

Спершу голова офісу президента Андрій Єрмак (його ж вважають за якусь уповноважену офіційну особу) в своєму вирифікованому тг-каналі вкинув (саме вкинув) допис, що “то не НЛО, а наша ППО”. Потім швидко видалив допис і послав чекати повідомлень від справжнього офіційного джерела Повітряних Сил.
Слідом за Єрмаком офіційне, хоч і «попереднє» повідомлення робить КМВА (Київська міська військова адміністрація). Вони повідомили, що:
▪️роботи ППО не було
▪️світіння в небі попередньо через супутник НАСА
▪️Тому “аби уникнути жертв від падінь на землю уламків – була оголошена повітряна тривога”.
Тобто, ппо – брехня, причину світіння знають «за попередньою інформацією», а жертви через уламки – цілком справжні, тому тривога.
Офіційне та єдине уповноважене коментувати роботу ППО – Командування Повітряних Сил – перечекало поки всі повправляються в мемотворчості та заперечило, що над Київщиною була загроза повітряного нападу росіян і працювало ППО.
Щодо метеорита/супутника висловилися «попередньо невпевнено».
Сьогодні ж, коли уламків супутника не знайшлося🤷‍♂️, КМВА вийшли з недолугим «уточненням», мовляв:
▪️після перевірки підтвердилося, що ППО над Києвом не працювало (вони і вчора це заявляли)
▪️від жодного світового аерокосмічного агенства НЕ БУЛО повідомлень про входження в атмосферу значного космічного тіла.

Навіщо ж оголошували тривогу?

А тривогу оголошували, увага, аби «заспокоїти мешканців та гостей столиці», які хвилювалися «через світіння від падіння невідомого об’єкту». Але ж учора це були «уламки».
Оголошувати тривогу, щоб заспокоїти трішки нелогічно, еге ж? Навіть саме слово тривога підказує, що його синонім хвилювання, а не спокій.
Та навіть після визнання «гомеопатичного» застосування сигналу тривоги КМВА продовжує намагатися виправдатися “через NASA”. Нібито було попередження від NASA про падіння їхнього супутника, і саме тому… Але ні, уже ж визнали, що тривогу вмикали «для заспокоєння», а не через уламки від супутника.
Аргумент з попередженням NASA неправдивий хоча б з тієї причини, що якби КМВА справді дивилися попередження, то бачили б, що траєкторія прольоту/падіння супутника проходить дуже далеко від України. Супутник впав в Африці.
Тобто в уточненні купа слів, щоб прикрити «заспокійливу тривогу».
Та на цьому історія «якісних комунікацій» не закінчилася. Сьогодні по обіді речник Повітряних Сил Ігнат голосом перекреслив учорашнє притомне пояснення. Він заявив, що:
▪️атак ворога по Києву не було, то ж ППО не працювала
▪️Повітряні Сили не можуть розуміти, що там коїться в космосі,
А тривогу оголошували «допоки ППО не розбереться чи не було балістики», бо ж «відбувалося щось дивне».
Отже, КМВА називає причиною тривоги заспокоєння, а ППО – перевірку прильоту балістичних ракет.
Ми все ж схиляємося до версії «про всяк випадок заборонимо», як уже забороняли гуляти в парках під час ковіду, потім визнали, що, що медичних підстав для цього не було. Сподіваємося скоро не стане підстав і для повітряних тривог. Читайте офіційні джерела розсудливо!
Матеріал підготовлено фахівцями видання “Брехунець” 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja