Маніпуляція і неправда кремля про те, що для перемовин з Україною «ми никаких требований не предъявляли» – Без Брехні
Фактчек

Маніпуляція і неправда кремля про те, що для перемовин з Україною «ми никаких требований не предъявляли»

Не встигли влягтися пристрасті з приводу неочікуваного візиту радника президента США з національної Джека Салівана в Україну та чутки про його «таємні» перемовини із представниками росії, як так зване МЗС рф «пролонгувало» тему. Заступник лаврова, андрій руденко, сказав, що росія не виставляє жодних попередніх умов для поновлення переговорів з Україною. Чому це маніпуляція і неправда – пояснюємо.

 

По-перше, слід звернути увагу, що саме російські так звані медіа, телеграм-канали, пропагандистські ресурси, перші особи фейкової держави останні 4-5 тижнів намагаються активно втримати тему перемовин з Україною в інформаційному полі. Активне просування наративу, що росія готова і завжди відкрита до перемовин, а от Україна – впирається, не хоче і цим затягує війну і страждання українського народу, збільшує витрати заходу на її підтримку – відбувається на всіх рівнях.

Цією відвертою маніпуляцією кремль і його пропаганда штучно перекладють «провину» за ситуацію, що склалася саме на Україну. За лаштунками ж у такі подачі інформації залишається ключовий момент – що стало передумовою для того, щоб зараз начебто треба про щось домовлятися? А передумова відома – повномасштабне вторгнення 24 лютого росії в Україну, розв’язування війни і геноциду, провокування низки міжнародних кризових ситуацій. Але ж ні – про це кремль не говорить, створюючи образ «білого і пухнастого».

По-друге, відмова України вести перемовини саме з бункерним диктатором, що була закріплена законодавчо відповідним Указом президента 30 вересня 2022 року, стала відповіддю на, так звані, фейкові референдуми на тимчасово окупованих українських територіях та оголошення про «входження» цих територій до рф. http://surl.li/diuzl

По-третє, від початку вторгнення 24 лютого, на всі спроби перемовин росія відповідала так само маніпулятивно – ми готові і відкриті, але… І висувала свої умови. Так ще 4 березня 2022 року на перемовинах ерефія наполягала на таких умовах: нейтральний та без’ядерний статус України, демілітаризація, денацифікація, визнання окупованого Криму та суверенітету так званих «днр» та «лнр». http://surl.li/dpyvn

28 червня так званий прес-секретар очільника країни-агресора, пєсков, заявив, що: «Украинская сторона может все прекратить до конца суток текущих, нужен приказ националистическим подразделениям сложить оружие, приказ военным украинским сложить оружие и нужно выполнить условия российской федерации. Все может закончиться до конца суток. Остальное — это уже размышления главы Украинского государства». http://surl.li/dpywa

Тобто за півроку нічого в риториці не змінилося, як і начебто немає «условий».

Четверте – і головне. Те, що зараз говорить заступник лаврова, товариш руденко, не що інше, як аналогічний ультиматум. За змістом його слів, росія хоч зараз готова сісти за стіл перемовин. Тобто сісти і говорити з тих позицій, де зараз знаходяться окупаційні війська! То хіба це не вимоги і умови? За інших обставин – наприклад, озвучених у позиції України – вивести війська на кордони 1991 року і потім почати розмову про взаємні гарантії безпеки, умови співіснування і т.ін. – ерефія аж зовсім не відкрита до перемовин.

ВИСНОВОК

  • РФ за весь час війни не висунула жодної конструктивної пропозиції, щодо реальних перемовин.
  • Всі реверанси, про готовність до діалогу, гуртувалися або на відкритих ультимативних позиціях, або на прихованих вимогах.
  • Ця та інші заяви представників кремля про «готовність» до перемовин з Україною – не більше ніж маніпуляція, або неприхована брехня.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja