Маніпуляція мзс рф про натівську зброю у «диверсантів» на Брянщині та кураторство акції Заходом – Без Брехні
Фактчек

Маніпуляція мзс рф про натівську зброю у «диверсантів» на Брянщині та кураторство акції Заходом

Росія продовжує нагнітати істерії навколо рейду на Брянщину військовиків Російського добровольчого корпусу, намагаючись прикрити свої недолугі заяви перших годин цих подій. (БезБ писало про це тут: http://surl.li/fgnqs).

Слідом за фальшивими заявами про вбивство цивільних та геройський вчинок чи то хлопчина чи то дівчинки, мзс кремля поширив нову пропагандистську заяву, що це все було скероване заходом, та про натівську зброю у солдатів РДК. Про деталі маніпуляцій мзс – далі у матеріалі.

 

Російські медіа поширили заяву свого мзс у який говориться наступне: «…Украинские официальные лица, отметили в ведомстве, неоднократно признавали, что Киев действует с одобрения и при поддержке США и стран НАТО. Убийства в Брянской области были совершены из натовского оружия. В этой связи возникает закономерный вопрос о квалификации этих государств в качестве соучастников таких преступлений и спонсоров терроризма».

Цю заяву медіа підкріпили фото від РИА Новости, де в кадрі є певні зразки зброї. І це як стверджують пропагандисти – зброя «розгромленої» дрг.

Насправді, як вже відомо з заяви РДК, група повернулася без втрат. Є тільки легко поранені.

По-друге, зброя на фото – невідомого походження. Не ідентифіковано по фото і місце її знаходження та час коли зроблено знімок.

По-третє, і це головна маніпуляція, цілком можливо, що бійці ДРК мали на озброєнні окремі зразки зброї нерадянських зразків. І це цілком логічно, бо західна зброя направляється у різні підрозділи.

В той же час, закид, про те, що якщо це західна зброя – то автоматично ця країна, чия зброя була використана – спонсор тероризму – маніпуляція. Спонсорство тероризму має під собою навмисне надання зброї для здійснення злочину. А у питанні із зброєю РДК – це бездоказово.

Ще одна маніпуляція полягає в тому, що мзс перекручує зміст поняття діє по вказівці і узгоджує свої дії. Намагаючись намалювати «злодійський захід», що стоїть за спиною України і рейду, пропагандисти мзс якраз акцентують увагу на понятті «за вказівкою», Як неодноразово заявляли керівники і США, і НАТО, і окремих країн – Україна у захисті своєї території сама вибирає де і як діяти.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja