Маніпуляція про рів на кордоні з Молдовою “для відлову ухилянтів” – Без Брехні
Фактчек

Маніпуляція про рів на кордоні з Молдовою “для відлову ухилянтів”

Україна підсилює молдовський кордон на ділянці з невизнаним проросійським Придністров’ям. Це не дивно. Нагадаємо, на багатьох мапах про наступ Росії, Придністров’я було позначено, або ціллю для прориву або місцем, звідки може початися наступ російських військ. Але російські фейкарі придумали альтернативну версію – рів викопали з єдиною метою – ловити ухилянтів від мобілізації.
Кажуть, нібито сама Прикордонна служба України повідомила молдовських колег про цю ціль.

«Колеги з Державної прикордонної служби України повідомили, що проводять такі роботи, щоб не допустити незаконного перетину державного кордону, у тому числі, щоб припинити спроби ввлза контрабанди з України до Молдови», — заявила прес-секретар молдавської прикордонної поліції Раїса Новицькі. Як бачимо, про ухилянтів ні слова.

Звісно ж українські прикордонники не стали молдовським колєгам відкрито говорити, що запобігають можливим провокаціям з Придністров’я. Але в коментарі українським ЗМІ речник ДПС України Андрій Демченко був відвертішим.

«На кордоні з Молдовою є такий сегмент як Придністров’я, від початку повномасштабного вторгнення Сили оборони зміцнили цей напрямок. Відбувається не лише посилення контролю, а й будівництво інженерно-фортифікаційних споруд».

 

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja