Маніпуляція пропаганди меседжем представника США в ООН про те,  що «в Україні все погано»   – Без Брехні
Фактчек

Маніпуляція пропаганди меседжем представника США в ООН про те,  що «в Україні все погано»  

Російські псевдо ЗМІ вибухнули днями новинами про те, що нібито заступник постійного представника США зі спеціальних політичних питань в ООН Роберт Вуд заявив, що “ситуація в Україні погана”.

Ми додаємо слово “нібито”, тому що окрім російських ЗМІ та одного арабського медіа цю заяву на цей час не можна знайти в жодному західному ЗМІ, яке викликає довіру.

Проте питання навіть не в правдивості цих слів. А в тому, що російські пропагандисти знову намагаються подати інформацію спотворено. Пояснюємо чому.

В цитаті, яку наводять “медіа”, Вуд наголошує, що США і “далі повинно чинити тиск на росію, щоб вона нарешті вивела війська з території України”.

Оскільки Роберт Вуд все ж таки представник ООН, то в першу чергу він наголошує на гуманітарній ситуації.

І так, вона погана, оскільки росія продовжує терористичні ракетні атаки на мирні міста та вражає цивільне населення. Нещодавній удар по ринку в Костянтинівці, де загинуло 16 та отримали поранення 33 людини, трагічний приклад того, що ситуація дійсно погана і не покращиться, поки росія не виведе війська і буде військово спроможна атакувати Україну.

Проте це не заява про ситуацію на фронті. А саме так намагається подати ці слова російська пропаганда, згадуючи після них контрнаступ та маніпулюючи його швидкістю. Саме так викривлено ця інформація може незабаром розлетітись і україномовними телеграм-каналами.

Хто такий Роберт Вуд? 

Як для представника США в ООН, заяви Роберта Вуда щодо України не такі безхребетні, як можна було очікувати. Він вже казав, що “росія переписує історію”. “цілеспрямовано атакує цивільну інфраструктуру” та наголошує “що збройна допомога Україні не є причиною агресії росії”: http://surl.li/kxkpj

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja