Маніпуляція речниці мзс рф захарової про відповідь Зеленського на фейки Берлусконі про війну в Україні – Без Брехні
ОдещинаФактчекФактчек-регіон

Маніпуляція речниці мзс рф захарової про відповідь Зеленського на фейки Берлусконі про війну в Україні

Нещодавно ми опублікували матеріал із спростуванням скандальної заяви колишнього прем’єра Італії Берлусконі про те, що Україні не потрібно було атакувати «республіки ДНР і ЛНР». У відповідь президент України прокоментував і розкритикував заяву італійця. На це відреагувала речниця мзс кремля захарова. Вона у своїз коментарях заявила: «Зеленський взяв і невигадливо порівняв свій режим з фашистським, а «СВО» – з діями союзників часів Другої світової». Проте, це фейк і пропаганда. Що насправді сказав Зеленський – далі у матеріалі.

 

Відповідь Зеленського пролунала на пресконференції з прем’єркою Італії Джорджею Мелоні. Він заявив наступне:

«Будинок пана Берлусконі, мені здається, ніколи не бомбили ракетами щодня. І слава богу, що до нього у двір на танку не заїхав його партнер із РФ, не знищив його рідних і близьких. Я думаю, пан Берлусконі через блекаут не прокидався о третій годині ночі і не починав прати одяг, готувати на два дні вперед своїм дітям, тому що в наступні два-три дні може просто не бути світла через таку «велику любов братнього російського народу», – сказав президент України».

Він додав, що бажає миру кожній італійській родині та хоче, щоб нікому не довелося пережити те, що переживають українці.

«Щоб до кінця формувати свою думку, мені здається, потрібно сюди приїхати і побачити на власні очі, що відбувається. І тоді, якщо людина… приїде та побачить, що тут сталося, які криваві сліди залишила «братня» РФ, тоді ми спілкуватимемося на одному рівні», — також зазначив Зеленський. http://surl.li/kyvwr

Тож у словах Президента України немає і натяку на те, про що заявляла захарова. Зеленський просто розставив все на свої міста, назвавши злодія – злодієм, агресора – агресором. Що звичайно не сподобалося представникам росії.

 

Матеріал підготовлено фахівцями видання “Інтент” 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja