Маніпуляція роспропаганди зниженням довіри українців до Зеленського – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Маніпуляція роспропаганди зниженням довіри українців до Зеленського

4 квітня Новоє Врємя опублікувало статтю про опитування, яке показало, що довіра до дій Зеленського впала з 91% до 63%. І одразу російські пропагандисти підхопили цю тему. Щоправда, опитування це ще за лютий місяць і показує невигідні для росіян висновки, але їх це не турбує.

Пропагандисти роблять з опитування вигідний собі висновок:
“Как можно видеть, даже в подконтрольном Зеленскому инфополе картина с его рейтингами складывается печальная. А в динамике так и вовсе дело швах!
А в реальности, в той настоящей жизни, где тцкшники выдергивают мужиков из маршруток на фронт, Зеленского и вовсе ненавидят. Но писать об этом на Украине смертельно опасно”.

По-перше, роспропагандисти “не помітили” що Збройні сили України залишаються абсолютним лідером схвалення з боку українців – їхні дії схвалюють 96% респондентів (77% – цілком, 19 — скоріше схвалюють). В квітні 2022 року схвалювали 98% українців.

Тому теза про Зеленського, якого ненавидять через мобілізацію до ЗСУ, які більшість підтримує – не витримує перевірки тим же опитуванням. Хоча наратив “ТЦК – не ЗСУ” успішно вкинуто і поширюється серед громадян, для яких причина війни – “політика, якою вони не цікавляться”

По-друге і головне – всі ці наративи про Зеленського, як причину всіх бід, не нові. Це ж було вже(с), коли росіяни вкидали тезу, що війна вигідна Порошенку і варто його прибрати, як настане мир. Всі ці заклики до українців “гнати “нацистську банду, що захопила владу”, часто підкріплені навіть справедливою критикою, мають на меті одне – вивести з поля зору справжнього винуватця – Путіна.

Розпізнати ці наративи легко: достатньо запитати, чи прибирання озвученої проблеми зупинить війну. І одразу стає зрозуміло, що ніхто б нікого не висмикував з маршруток на фронт, та й фронту ніякого не було б, за однієї умови – якби росіяни забралися з України. А заберуться вони не коли Зеленського не буде, а коли їх виженуть. Адже у випадку капітуляції, який пропонують подібними вкидами про зміну влади “на миролюбнішу”, росіяни з України не підуть. Навпаки будуть тут робити Росію, як роблять зараз на тимчасово окупованих територіях.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja