Маніпуляція словами Арестовича про те, як Зеленський “не захотів зупинити війну” – Без Брехні
Фактчек

Маніпуляція словами Арестовича про те, як Зеленський “не захотів зупинити війну”

Ми обіцяли більше не піарити Арестовича згадками про нього, але ця нагода просто прекрасна своєю комічністю. Маніпуліяціями Арестовича зманіпулював канал з назвою “правдівий нікалаєв”.

Колишній радник під час чергового сеансу самолюбування на каналі Голованова непомітно переконував, що добровільне знищення нашої армії та готовність обговорювати якісь статуси українського Донбасу та Криму – це були гарні умови, які “кровожерливий нацик” Зеленський відкинув. Нібито там Донбас нам повертали вже і Крим віддавали ледь не під управління ООН. Але від армії Зеленський не захотів відмовитися. А потім сталася Буча і він взагалі “уперся”.

Звісно ж переказував це Арестович так, ніби росіяни ледь не просили про мир і рішення було так близько (“два-три тижні і все”. І нібито росія не друзі, але й не агресори, просто “сторона перемовин”. Це емоційне враження від промови чітко відчули маніпулятори і в свій допис винесли саме такі висновки як ми бачимо: “росія просила лише скорочення військ і скорочення наступального озброєння, Крим та Донбас навіть готові були обговорювати, та Зеленський відмовився”.

Демілітаризація та денацифікація означають знищення державності та українців. Обмінювати Донбас на Крим – теж “виграшна позиція” для України, яка не потребує пояснення.
І головне, Арестовичу навіть перевзуватися не довелося – він завжди таким був. Нібито озвучував факти, але інтонації міняв в залежності від симпатій. “Тепер уже можна”, – сказав Арестович і повідомив, що він брав участь у перемовинах.
Щоправда на перші дві зустрічі його не покликали, а з третьої вигнали За його легендою росіяни боялися пускати на перемовини – порушили кримінальну справу і виключили зі списку, як небезпечного терориста. Тобто і тут все навколо нього крутилося. Фанати ж продовжують думати, що “мерзотник, але наш мерзотник”.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja