Маніпуляція словами Данілова, що після відступу від Бахмута фронт обвалиться до західних кордонів – Без Брехні
Фактчек

Маніпуляція словами Данілова, що після відступу від Бахмута фронт обвалиться до західних кордонів

Російські пропагандисти уважно стежать за всіма виступами українських військових та політиків. Щоб потім перекрутити їхні слова. Так сталося і цього разу: з інтерв’ю Данілова зробили висновок, що у випадку відступу від Бахмуту фронт обвалиться аж до західних кордонів. І це маніпуляція, Данілов такого не говорив.

 

Дослівно його відповідь на питання важливості Бахмута звучала так:

 — Це для нас важливий стратегічний пункт. І вже неодноразово на цьому наголошувалося, коли говорили, що треба здати, відійти. Якщо ми так робитимемо, то можемо дуже швидко дійти до наших західних кордонів.

Як бачимо, пан Данілов наголошує на важливості утримання кожного клаптика української землі, адже відступати можна до Львова. Росія не зупиниться.

Окрім згаданої цитати, секретар РНБО ще один раз говорив про можливе «обвалення фронту», але він знову не сказав, що здача міста може привести російські війська до західних кордонів України.

 «Щоразу є питання Бахмута. Щоразу є питання до військових щодо стратегії на цьому напрямку. І щоразу військові відповідають, що цю ділянку фронту потрібно обов’язково тримати для того, щоб решта фронту не посипалася. Для того, щоб ми могли підготуватися», – сказав Данілов.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja