Маніпуляція словами Зеленського про те, що Байден може завершити війну за 5 хвилин – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Маніпуляція словами Зеленського про те, що Байден може завершити війну за 5 хвилин

Володимир Зеленський 7 липня дав інтерв’ю американському телеканалу ABCNews. Звісно ж російські пропагандисти не упустили нагоди зманіпулювати словами президента.

Російські “політологи” стверджують, ніби в інтерв’ю Зеленський “зізнався”, що війною в Україні керує США. Цитують фразу Зеленського: “Байден міг би це (війну – ред.) закінчити навіть за п’ять хвилин”.

Насправді, пропагандисти вирвали не просто цитату з контексту, а взагалі пів речення.
Відповідаючи на питання про політичні події всередині США, Володимир Зеленський згадав про Трампа і його обіцянки завершити війну за 24 години.

«Одне бажання довести війну до кінця – це красиво», – сказав Зеленський. «Але це бажання має базуватися на якомусь реальному досвіді. Ну, виглядає так, ніби Дональд Трамп уже мав ці 24 години свого часу. Ми були у стані війни, не повномасштабної війни, але ми були у стані війни і оскільки я припускаю, що він мав у своєму розпорядженні цей час, але він, мабуть, мав якісь інші пріоритети».

Тобто йшлося не про Байдена і його можливість та бажання “керувати” війною, а про Трампа, який раніше за свого президенства мав вже можливість вплинути на росію, але не зробив цього. Далі Володимир Зеленський розкритикував запропонований Трампом спосіб припинити війну – “забути окуповані території” – і саме в цьому контексті згадав Байдена.

«Якщо ми говоримо про те, щоб за рахунок України припинити війну, тобто змусити нас віддати свої території, ну, я думаю, таким чином Байден міг би це закінчити навіть за п’ять хвилин», – сказав Зеленський. «Але ми б не погодилися».

Таким чином Володимир Зеленський не підтвердив, а навпаки заперечив спроможність США закінчити війну за 5 хвилин.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja