МАНІПУЛЯЦІЯ і БРЕХНЯ пєскова про те, хто винен в обстрілах української енергетичної інфраструктури  – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

МАНІПУЛЯЦІЯ і БРЕХНЯ пєскова про те, хто винен в обстрілах української енергетичної інфраструктури 

У болотному королівстві кривих дзеркал вже договорилися до того, що: «отсутствие света и тепла во многих районах Украины – это последствия действий киевских властей, которые отказываются от переговоров».

Так он воно, що? А ми то сиділи по темних квартирах і думку гадали, хто в тому винено…

Можна було б не звертати увагу на такий схиблений висновок кремлівських посіпак. Але ми ж все ж таки розберемо де брешуть і маніпулюють міньйони бункерного диктатора.

 

Цей геніальний висновок належить говорячим вусам кремля, які ротом озвучують те, що у бункерного злодія в голові – прессекретарю так званого очільника фейкової країни – товаришу пєскову.

Дослівно він сказав наступне: «Нежелание украинской стороны решать проблему, выходить на переговоры, более того, действия украинской стороны по отказу от согласованных пониманий текста и так далее, вот это все последствия, и об этом тоже нужно говорить».

Ще цей «геній» у коментарях ерефському Інтерфаксу, що ракетні удари завдаються по об’єктах інфраструктури України, які нібито «прямо або побічно мають відношення до її військового потенціалу».

По-перше, за маніпулятивною логікою пєскова, навіть пісочниця на дитячому майданчику може бути об’єктом, який має побічне відношення до військового потенціалу. Бо при нагоді на початку війни тероборона подекуди наповнювала тим піском мішки, аби будувати барикади та укриття.

Фактично будь-яке виробництво, підприємство, навіть невеличка майстерня може мати побічне відношення до «військового потенціалу». Бо воює і захищає свою незалежність вся країна. Тож ми всі – маємо відношення до військового потенціалу.

По-друге. Пєсков використовує старий як світ маніпулятивний прийом – перекидання відповідальності, коли перекладає причину відключення світла на українську владу. А також викривлює причинно наслідкові зв’язки, що також є маніпуляцією.

Бо енергетична система нищиться ракетами країною-терористом. Причина такого нищення – повномасштабне вторгнення російських агресорів в Україну 24 лютого. Причина вторгнення – ненависть до української нації, бажання підкорити і знищити її під вигаданими, надуманими, злодійськими привидами – денацифікації, демілітаризації та іншим кремлівськими маразмами.

По-третє, подібна заява викриває іншу брехню кремля, про відкритість до перемовин та про перемовини без будь-яких умов. Саме про це минулого тижня верещали так звані офіційні представники ерефії. Та виявляється – умови таки є, бо товариш пєсков згадує там якийсь текст, якому українська влада не хоче дослуховуватися. І той текс, з великою вірогідністю написаний десь там у бункері на болотах.

І в четверте. Пєсков залишає за лаштунками причину категоричної відмови України від перемовин саме із нинішньої кремлівською верхівкою. Як вже ми неодноразово відмічали у своїх матеріалах на подібну тематику – категорична відмова української влади стала наслідком проведення на тимчасово окупованих територіях фейкових референдумів, та, так званого, «приєднання» цих територій до рф.

Тож чергова геніальна заява пєскова – чергова брехня і маніпуляція. Намагання скинути з себе відповідальність. Але не вийде, дмитро сергійович, йо не вийде. Гаага вже чекає.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja