МАНІПУЛЯЦІЯ російського Elle про візит Аджеліни Джолі до львова: «приїхала у східну європу та ні слова не згадали про війну в Україні» – Без Брехні
Фактчек

МАНІПУЛЯЦІЯ російського Elle про візит Аджеліни Джолі до львова: «приїхала у східну європу та ні слова не згадали про війну в Україні»

Вчора соціальні мережі просто вибухнули новиною про несподіваний візит голлівудської зірки до Львова з гуманітарною місією – акторка вже 15 років є послом Доброї волі ООН у справах біженців. Сплеск ажіотажу навколо події був настільки потужний, що навіть меру Львова Андрію Садвому довелося відписатися у соцмережах, що в нього немає телефона Аджеліни Джолі.

Надвечір по Facebook пішла друга хвиля – обурені українці дізналися про допис у мережі і публікацію на сайті російської версії всесвітньо відомого модного журналу ELLE про цей візит – у москалі, як завжди прибрехали і зманіпулювали.

 

Навіть ерефське видання ELLE не могло пройти повз такої події – політика видання. Проте, з іншого боку підтискали скрєпи і пропаганда.

Тому на Facebook сторінці видання з’явився начебто інтригуючий пост, який відверто перекручував суть акції голівудської зірки (дослівно): «Анджелина Джоли с рюкзаком и в тренировочных брюках заказывает кофе где-то поблизости Актриса приехала в Восточную Европу со специальной миссией ООН».

Ну тобто акценти розставлені так, що акторка приїхала каву попити десь на теренах неосяжної Східної Європи – ну а що? у багатих і знаменитих свої забаганки – і якось вже потім зайнятися місією ООН. Як бачимо про Україну і Львів ні слова. Крім того фото для ілюстрації на сторінці Facebook журналу вибране із зовсім іншої події з участю зірки і іншого часу – це фото листопада 2021 року, яке також описував той же ELLE.  http://surl.li/bwszk

Але це ще не всі маніпуляції ерефських редакторів. http://surl.li/bwszo

На сайті видання у самій публікації «про візит у Східну Європу» зберігається той самий заголовок без згадки Львова та Україні. Із правдивого – на сайті використані реальні фото із львівського візиту. І тільки вже у тексті самої новини, згадано, що це Львів і Україна.

В той же час, конкретну причину поїздки – тільки загальна теза. І ні слова, а чому ж саме раптом в Україну завітала Джолі? Чому раптом питання біженців стало необхідно вирішувати у Східній Європі та ще й на рівні ООН. Бо до того акторка займалася питаннями біженців у таких країнах як: Сирія, Пакістан, Косово, Йорданнія, африканські країни.

Не згадали, так звані «журналісти», і про те, що у вечері, коли Аджеліна Джолі була на вокзалі і спілкувалася з волонтерами і переселенцями, які продовжують прибувати до Львова, її застала повітряна тривога і акторку доправили до укриття.

Підгоріло і у, так званих, ерефських зірок – тіна канделакі, яка підтримує агресію росії проти України написала у телеграм: «Первый раз, когда меня тошнит при виде Аджелины Джоли». На це, прихильниці руськага міра, слушно відповіли: «Джоли проще, она понятия не имеет, кто такая тина канделаки».

Тож хоч то і ELLE, але москальський з усіма наслідками.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja