Математика фейків. Кількість наративів пропаганди у меседжах проросійських західних видань – Без Брехні
ФактчекФактчек-регіонХерсонщина

Математика фейків. Кількість наративів пропаганди у меседжах проросійських західних видань

Аналізуємо чергову порцію меседжів у останніх публікаціях західних проросійських медіа та експертів на кількість вмісту наративів. Про це далі у матеріалі.

 

ДОПОМОГА УКРАЇНІ ПРИРЕЧЕНА

Китайське видання Global Times написало: «Подальша військова допомога США Україні приречена закінчитися марно і завдати довготривалої шкоди регіону».

Як тут містяться наративи:

  1. Допомога США Україні приречена закінчитися марно – наратив, що західна допомога не врятує Україну від держави, що росія – переможе.
  2. Допомога США… завдати довготривалої шкоди регіону» – тут декілька наративів, сплетених в клубок: Захід воює в Україні до останнього українця; після війни Україна буде спустошена; Захід гонить українців на війну, щоб потім прибрати до рук спустошені землі.

 

ДОПОМОГА АМЕРИКАНЦЯ ПРИВ’ЯЗАНА ДО УКРАЇНИ

Сенатор США Рік Скотт в інтерв’ю виданню The Daily Signal заявив: «Ваш федеральний уряд повинен виконувати свою роботу. Частиною його роботи є допомога своїм громадянам у важкі часи. Я розчарований адміністрацією, яка не поспішає на допомогу, і яка хоче спробувати прив’язати допомогу для американців до допомоги Україні».

У заяві бачимо таке:

  1. Я розчарований адміністрацією, яка не поспішає на допомогу – наратив про те, що кошти на допомогу Україні виймають з кишень простих американців.
  2. Прив’язати допомогу для американців до допомоги Україні – наратив, що якщо Україна не отримає кошти, то їх уряд США нікому не дасть із своїх громадян.

 

США – ЗНЕКРОВЛЮЮТЬ РОСІЮ

«Мета США – не захистити Україну, а знекровити росію. Тому вони повільно вливають зброю, яку колись виключали, а потім раптом дозволили у слушний момент, щоб продовжити кровотечу. І найбільше кровоточитиме саме Україна», – написав у американський журналіст Аарон Мате.

Насправді:

  1. Мета США – не захистити Україну, а знекровити росію – наратив про те, що росія в Україні воює із США і з колективним Заходом.
  2. Вони повільно вливають зброю – наратив про те, що США затягують час, щоб меншими зусиллями домогтися необхідного результату.

 

Матеріал підготовлено фахівцями видання “Вгору” 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja