Фейк, що шириться у соцмережах, про масове відключення світла 15 травня – Без Брехні
ВолиньФактчекФактчек NEWSФактчек-регіон

Фейк, що шириться у соцмережах, про масове відключення світла 15 травня

Останніми днями у соцмережах та медіа активно шириться недостовірна інформація про нібито введення у травні графіків обмежень постачання електроенергії побутовим споживачам.

Міністерство енергетики України офіційно заявляє: ця інформація не відповідає дійсності! Введення жодних графіків обмежень постачання електроенергії не планується. http://surl.li/gwzud

 

«Майже три місяці, незважаючи на терор ворога і обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури, енергосистема працює, повністю забезпечуючи споживання.

Завдяки злагодженій роботі усіх видів генерації вдалося скасувати обмеження постачання електроенергії споживачам», – зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Очільник Міненерго відзначив, що зараз триває активна підготовка енергосистеми до нового опалювального сезону. Зокрема, Міністерством енергетики

спільно з усіма енергетичним компаніями країни, що генерують, передають та розподіляють електроенергію, складено оптимізований графік ремонтів.

Наразі відключення споживачів від електропостачання можуть відбуватися виключно внаслідок пошкодження російськими окупантами об’єктів генерації і мережевої інфраструктури.

Міністерство енергетики закликає ЗМІ перевіряти інформацію та посилатися виключно на офіційні джерела.

ВИСНОВОК

Це не перший подібний аналогічний вкид про відключення світла. Такі вкиди ворог активно використовував у період масових ракетних атак по тепловій та енергетичній інфрмаструктурі України осінню-зимою 2022-2023 років. Тоді на тлі дійсної інформації про реальні аварійні та профілактичні відключення ворог здійснював вкиди, які вводили в оману громадня про фактичні плани відключень.

Такі та аналогічні вкиди націлені та те щоб посіяти паніку за зневіру у українців, виснажити їх психологічно, показати неспроможність влади здолати труднощі. 

 

Матеріал підготовлено фахівцями видання “Брехунець” 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja