Молдовська православна церква офіційно використала фейки про чіпи і 5G | ФЕЙК та МАНІПУЛЯЦІЯ – Без Брехні
COVID-19. Правда і міфиФактчек

Молдовська православна церква офіційно використала фейки про чіпи і 5G | ФЕЙК та МАНІПУЛЯЦІЯ

Молдовська православна церква (Московського Патріархату) офіційно звернулася до Президента та Прем’єр-міністра Молдови з вимогою:  “забезпечити право людини не вводити/імплантувати будь-який пристрій/мікросхему, сторонні людському тілу, беручи до уваги інформацію, представлену вченими про їх небезпеку, а також занепокоєння, засноване на Апокаліпсисі святого Іоана Богослова та пророцтвах Святих Отців.

Ми звикли аналізувати інформацію від вчених чи хоч “вчених”, а тут нам пропонують ще й християнські пророцтва. 

[embeddoc url=”https://www.without-lie.info/wp-content/uploads/2020/05/Adresare-Covid-1.docx” download=”all” viewer=”microsoft”]

Текст звернення будується на такій “логічній” послідовності: люди мають право на свободу медичних втручань, повноту інформації про небезпеку → вакцинація небезпечна → у вакцину від COVID-19 введуть чіпи → глобалістичний антихрист через мережі 5G і чіпи контролюватиме людей. 

І якщо з аргументацією щодо прав людини в тексті все більш менш вірно: є посилання на конституцію, закони, то вже зі шкодою вакцинації починаються маніпуляції. 

МЕСЕДЖ 1:  Молдовська церква, намагаючись навести приклади боротьби Європи з вакцинами, вказує, що 10 травня парламент Швеції заборонив загальнообов’язкову вакцинацію.

ВЕРДИКТ: ФЕЙК

 Мова справді йде про 10 травня, але 2017 року. Законопроєкт тоді не дійшов навіть до голосування, але не через «небезпеку вакцин», а тому що міг суперечити Конституції. Звісно ж у 2017 році йшлося не про вакцину від COVID-19. Детальний розбір фейку – тут.

МЕСЕДЖ2:  Гейтс – убивця 500 000 тис. дітей в Індії, він створює вакцини для зменшення популяції людей

ВЕРДИКТ: НЕПРАВДА

Як головний аргумент проти чіпів (з посиланнями лише на румунський ЗМІ) наводиться виступ італійської депутатки з вимогою засудити Гейтса за вбивство 500.000 дітей в Індії. Такий виступ справді був, автор – Sara Cunial, депутатка-конспіролог зі стажем. З часу приходу в парламент у 2018 році її декілька разів виключали з фракцій за подібні виступи. Вперше у 2018 році за антивакцинаторський пост у Фейсбук. У 2019 році вона вимагала заборони веж 5G мереж, хоча про вакцину від Covid-19 тоді ще не йшлося. Лідер фракції «Руху п`яти зірок», після чергового такого демаршу виправдовувався, що партія підтримує вакцинацію, а депутатку на виступ ніхто не вповноважував. Вимога щодо засудження Гейтса парламентом Італії підтримана не була. 

Сам фейк про Ґейтса-вбивцю, який хоче зменшити популяцію через вакцинацію ми розбирали неодноразово. Суть — недолугий переклад і нерозуміння контексту. Гейтс мав на увазі, що якщо вакцинувати дітей, то в Африці не доведеться народжувати по 10 дітей, щоб вижило 1-2. Так покращення якості життя зменшить популяцію. 

Інших наукових чи хоч просто офіційних аргументів щодо чіпів в тексті немає. Натомість в хід іде такий бездоказовий, але безапеляційний зворот, як “вважається”:

– Білл Гейтс вважається головним відповідальним за створення мікрочіпної технології за допомогою вакцини, яка вводить в організм наночастинки, що реагують на хвилі, що передаються за допомогою технології 5G, і дозволяють системі дистанційно керувати людьми.

Вважається, що 5G-технологія в поєднанні з певними вакцинами, що вводяться в Китаї та Італії, стала основою для появи цього вірусу, який перевернув всю планету догори дном. 

На фейк щодо технології 5G змушений був зреагувати навіть ВООЗ — офіційним спростуванням. https://bit.ly/2yARkvq Детально ми досліджували природу цього фейку тут. Суть — не можуть хвилі (особливо в Молдові, де немає 5G) провокувати коронавірус. https://bit.ly/3gmlhR2

Вакцини від коронавірусу (в яку би можна було заховати сумнозвісні чіпи) не винайдено і навіть після винайдення на її реєстрацію та впровадження підуть місяці. Тому в Китаї та Італії точно не вакцина+5G спровокували появу вірусу. 

До речі, навіть прокуратура Москви офіційно визнає фейком та порушує справи за розповсюдження інформації про штучну природу вірусу, чіпізацію через вакцини Гейтса та 5G. І активно блокує контент на цю тему. Тому в Росії таке звернення церкви на основі фейків було б неможливим. А ось на Європу запускати їх можна і треба. Що і визнала ще у квітні цього року Європейська комісія, назвавши авторами і поширювачами фейків про вакцину, чіпи та 5G Росію і Китай. 

Митрополит Володимир Кишинівський і Молдовський отримує нагороду від Володимира Путіна, Москва 24.05.2019

 

Фейки про вежі 5G настільки дієві, що  підштовхнули прихильників теорії змови палити  вежі мобільних операторів у Британії та Нідерландах. А їм ішлося лише про земне життя, яке хоче контролювати “світовий уряд” . 

 

Зараз до цього МПЦ (РПЦ)  додає не лише хвороби від шкідливих вакцин, а й християнське вчення про вічні муки в пеклі у разі вакцинації-чипізації.  Наслідки такого залякування вірян можуть призвести до більш радикальних актів громадянської непокори. Заради спасіння душі релігійні фанатики готові йти навіть на мученицьку смерть.

Ось цитата, в якій Синод МПЦ вводить “богословський” аргумент в світський документ, одночасно прикриваючись Європою: Занепокоєння щодо чіпів  засноване на Апокаліпсисі Івана Богослова.

МЕСЕДЖ 3: Громадська думка багатьох країн Європи вважає, що вакцина проти COVID-19 – спосіб, яким глобалістична система антихриста хоче ввести в людські тіла мікрочіпи, за допомогою яких контролювати їх з застосуванням технології 5G.

ВЕРДИКТ: МАНІПУЛЯЦІЯ

Хоча, для світської держави, обґрунтування у вигляді посилань на літературу якоїсь однієї релігії, в принципі, не повинно бути аргументом, розберемо цю тезу. Безперечно, у світі знайдуться громадяни і цілі громади християн, які саме так і вважають “вакцина – чіп – контроль антихриста”. В Україні навіть законодавчо закріплено право на таке “занепокоєння” – можливість відмовитися від “влади антихриста” у вигляді ідентифікаційного коду. 

Вся концепція будується на “таврі антихриста” – числі 666, яке буде нанесено на праву руку чи чоло людини, і без якого не можна буде ні купувати, ні продавати. 

Ідентифікаційний код не наноситься ні на чоло, ні на правицю. Але апокаліптичних настроїв багатьох вірян це все одно не змінило. Церква неодноразово намагалася переконати їх, що  прийняття ІПН не може розглядатися як відмова від Христа:

“Якщо ми будемо вважати, що самі по собі засоби електронного контролю можуть впливати на поведінку людини, то впадемо у гріх блюзнірства.

Саме ним є забобонне уявлення, ніби-то якась зовнішня операція, здійснена над людиною, здатна відлучити людину від Христа.

Про це й варто було б пам’ятати тим, хто поспішив утотожнити ідентифікаційний код із печаттю антихриста, загрожуючи вічним покаранням за прийняття коду”.

Проте деякі віряни охочіше слухали “старців”, які вимагали відмовлятися від коду, бо “так спасетеся”. З усіх проявів благочестя, утримання від гріхів, любові до Бога та ближнього, було обрано саме цей “подвиг”  – відмовитися від коду, чекати антихриста і всюди бачити ознаки апокаліпсису. Хоча УПЦ (МП)  вчила іншому: 

“Ми покликані у молитві та християнському спокої очікувати не апокаліпсису, а Другого пришестя Господа нашого Ісуса Христа і Страшного Суду, тобто зосереджувати увагу не на антихристові, а на Спасителеві світу.

Під печаттю антихриста ми повинні розуміти не стільки зовнішній знак, скільки внутрішній стан душі, яка поступово втрачає бажання жити у Христі. 

Нам же, православним християнам, боятися потрібно лише Господа Бога і в страсі Божому перебувати у тверезості і молитися, щоб очима духовними вчасно бачити справжнього ворога (1 Пет. 5, 8).

РПЦ на початку 2000-х теж стояла на позиції свідомого акту людини: “Ніякий зовнішній знак не порушує духовного здоров’я людини, якщо не стає наслідком свідомої зради Христу та попрання віри”.  

Але уже в 2013 році інтонації змінилися: «Церква вважає неприпустимим примусове нанесення на тіло людини будь-яких видимих чи невидимих ідентифікаційних міток, імплантацію ідентифікаційних мікро– та наноелектронних пристроїв в людське тіло».

Молдовська православна церква – філія РПЦ, тому вона просто озвучила сучасну офіційну позицію матері-церкви. Але ця позиція не містить раніше наведеної тією ж церквою основної внутрішньої ознаки поклоніння звіру: свідома зрада Христа. Якщо через мікрохвилі 5G чіп буде змушувати не вірити у Христа, то де ж тут свідома  воля людини? 

До того ж, якщо посилатися на першоджерело (Об’явлення св.Івана Богослова), а не на мінливі рішення церкви, “тавро” все одно буде дано всім: 16І зробить вона, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола” ; ” 15І дано їй … зробити, щоб усі, хто не поклониться образові звірини, побиті були”

Тут про вибір взагалі не йдеться (як і про чіпи у вакцині від COVID-19 та вежі 5G). Або вбивають або отримуєш печатку з іменем звіра. Церква ж намагається “проскочити між крапельками”, вимагаючи в справах віри світську альтернативу: старий паспорт, відмова від коду, невакцинованих дітей і водночас рівноцінне життя в суспільстві.  Але третього, за Іваном Богословом, не дано. Якщо ці переживання церкви справді про “число звіра”.

Отже, ми бачимо, що МПЦ хибить навіть у своїх аргументах щодо пророцтв.

Ми бачимо

Автор. Олекса Шарабура

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja