«Музеї сво» та перевірка «дитячих свят». Як на тимчасово окупованих територіях працює російська пропаганда – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

«Музеї сво» та перевірка «дитячих свят». Як на тимчасово окупованих територіях працює російська пропаганда

На тимчасово окупованих територіях росіяни намагаються посилити промивання мізків школярам шляхом створення музейних осередків своєї загарбницької війни.

Так, місцева окупаційна адміністрація розпорядилась створити в кожній діючій школі так звані «музеї сво». Тобто, в кожній школі будуть осередки пропаганди, які возвеличуватимуть нацистську війну кремля проти України.

 

В ці так звані «музеї» завозять виставки з російським спорядження та формують стенди з місцевими зрадниками, аби створити міф про підтримку місцевими окупації. Головна мета музеїв перенести відповідальність за початок війни, а також за злочини росіян проти цивільного населення у 2022 році на жертву – тобто Україну.

Крім того, окупант ретельно перевіряють «дитячі свята», організовані на тимчасово окупованій території України. Так звані представники «слідчого комітету» приходять на заходи з метою перевірити явку та наявність забороненої української символіки.

Так, згідно із повідомленням, кожне дитяче свято на тимчасово окупованих територіях півдня відвідує представник «слідчого комітету», який слідкує за «належним його проведенням».

Співробітники «слідчого комітету» –  це переважно завезені з РФ гестапівці, які відповідають за репресії мирного населення. На дитячих виставах при навчальних закладах дані особи перевіряють явку дітей з батьками, та програму заходу.

Таким чином ворог намагається не допустити “ворожі символи” святкування, а саме, українських або західних казкових персонажів, адже у Кремлі усвідомлюють, що саме в дитинстві формується ідентичність людини.

 

Публікація підготовлена за матеріалами Центру національного спротиву

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja