МЗС повідомило про розгортання кремлівської ІПСО з метою дезінформувати суспільство про перспективи вступу України до НАТО - Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

МЗС повідомило про розгортання кремлівської ІПСО з метою дезінформувати суспільство про перспективи вступу України до НАТО

Міністерство закордонних справ України відреагувало на публікацію в іноземних ЗМІ інформації про начебто відсутності конкретики серед членів НАТО в питанні вступу України до Альянсу.

За словами речника МЗС Олега Ніколенка, аргументи, які наводяться у матеріалі Німецького агентства преси (DPA), становлять набір помилкових суджень, які давно втратили свою актуальність. http://surl.li/guanx

 

Представник українського МЗС наголосив, що українці зараз роблять найбільший внесок в євроатлантичну безпеку і назвав українську армію найсильнішою в Європі.

Ніколенко також прокоментував аргумент про необхідність утримуватися від кроків, які нібито можуть “спровокувати” росію на нову агресію, зазначивши, що “єдине, що провокує росію – це невизначеність”.

“Позаблоковість України не допомогла утримати росію від агресії. Дипломатичні зусилля України, Франції та Німеччини в рамках Мінського процесу також не допомогли запобігти повномасштабному російському вторгненню. Тому що мета Москви – повне знищення України. Натомість просування на шляху до вступу України в НАТО змусить росію вгамувати свою агресію”, – підкреслив він.

Ніколенко додав, що поточна міжнародна підтримка України в протидії рф не суперечить, а доповнює процес набуття членства в НАТО.

“Майбутнє євроатлантичної безпеки вирішується на полі бою в Україні, а вступ нашої держави до НАТО гарантуватиме стратегічну безпеку всього Альянсу”, – зауважив він.

За словами речника МЗС, “Україна – це не проблема, а перевага для НАТО”.

“Тому у відповідь на розмірковування анонімних джерел ми наголошуємо, що вступ України до НАТО – в інтересах самого Альянсу і закликаємо партнерів проявити лідерство”, – резюмував Ніколенко.

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja