Неправда скабєєвої та російськи ЗМІ про те, що у США Зеленському не дадуть виступити у конгресі – Без Брехні
ОдещинаФактчекФактчек-регіон

Неправда скабєєвої та російськи ЗМІ про те, що у США Зеленському не дадуть виступити у конгресі

На 21 вересня заплановано візит президента України у США. Гучна подія повз якої не могли пройти спокійно російська пропаганда. Тож напередодні когорта російьских так званих медіа та топ-пропагандистка скабєєва, поширили вкид, що Зеленському «не дадуть виступити у конгресі США». Саме з такими заголовками розлетілися публікації на росії. Про те це неправда. В саме де зманіпулювали та прибрехали пропагандисти – далі у матеріалі.

 

Найцікавіше те, що російські ресурси та скабєєва посилаються на The Financial Times. І у американському виданні дійсно є нещодавній матеріал під заголовком: «Volodymyr Zelenskyy to meet Joe Biden in Washington in quest for more aid» – Володимир Зеленський зустрінеться з Джо Байденом у Вашингтоні в пошуках додаткової допомоги. http://surl.li/lfwnm

У підзаголовку матеріалу йдеться мова про те, що заплановані зустрічі у Капітолії, Пентагоні, а в Конгресі, і той час, коли там будуть розглядати законопроект про виділення додатковї допомоги Україні.

Де тут пропагандисти прочитали, що Зеленському не дадуть виступити у Конгресі – велике питання. Так само і репліка, яку скабєєва подала, як репліка The Financial Times – «Зеленскому не дадут выступить в Конгрессе США’ – американские гастроли киевского клоуна ограничатся представлением в ООН». The Financial Times такого не писало!

Крім того, російськи пропагандисти на свій лад прочитали і зміст фрази, що поки Зеленський буде зустрічатися у Білому Домі та Пентагоні, конгрес розгляне законопроект про поміч. У варіанті пропагандистів це означає, що він там не виступить. Проте, це не відповідає дійсності.

Президент Володимир Зеленський у четвер, 21 вересня, зустрінеться з усіма американськими сенаторами в Конгресі й виступить із промовою, а після цього проведе зустріч із президентом США Джо Байденом у Білому домі. Зустріч Зеленського із сенаторами організовують лідери обох партій у верхній палаті Конгресу – демократ Чак Шумер і республіканець Мітч Макконелл. Президент України звернеться до сенаторів о 10:00 ранку за місцевим часом (17:00 за Києвом). http://surl.li/lfwpd

Зеленський не буде виступати на спільному засіданні Конгресу США. Його промові в Сенаті передуватиме закритий брифінг щодо України для сенаторів, запланований на середу. Після заходів у Конгресі президент США Джо Байден прийме українського колегу в Білому домі, що раніше підтвердив його радник із національної безпеки Джейк Салліван. http://surl.li/lfwoh

ВИСНОВОК

  • Зеленський виступить у Конгресі США. Тільки формат зустрічі буде інший ніж був під час минулого візиту Президента України.
  • Виступ у Конгресі ніхто не забороняв – навпаки він був ініційований самими конгресменами від обох партій.

 

Матеріал підготовено фахівцями видання “Інтент” 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja