Неправда и маніпуляція, про те що The New York Times написали про наступ ЗСУ під Куп’янськом як про безглуздий – Без Брехні
ВолиньФактчекФактчек-регіон

Неправда и маніпуляція, про те що The New York Times написали про наступ ЗСУ під Куп’янськом як про безглуздий

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомив, що російські медіа-ресурси розігнали вкид, що нібито The New York Times написали про наступ ЗСУ під Куп’янськом як про безглуздий. Насправді, у статті американського видання йдеться про зовсім інше.

 

Загалом, матеріал The New York Times виглядає як збалансована аналітика. От що пише видання:

«Уздовж південної течії річки Дніпро українські сили влаштовують десантні напади на російські позиції через річку з району міста Херсона…

Майже за 1000 миль на північ росіяни перебувають у наступі та формують те, що українські військові назвали «ударним кулаком», із десятками тисяч солдатів, скупчених поблизу міст Куп’янськ і Кремінна. Це спонукало Україну направити кілька своїх найбільш досвідчених десантно-штурмових підрозділів, щоб відвоювати позиції, втрачені раніше цього літа…

Після того, як восени минулого року Україна витіснила російські війська майже з усієї Харківської області, її наступ нарешті було зупинено в соснових лісах, які домінують у регіоні.

Цей сектор тягнеться приблизно на 60 миль через такі міста, як Куп’янськ і Кремінна, і місяцями був ареною боїв на гойдалках. Одна армія просувається на милю або дві вперед, щоб знову бути відкинутою. Це звичайна послідовність у цій війні…»

Ось і вся зрада у статті американських журналістів. Тобто ні про яку безглуздість мова не йде. Ніякої безперспективності у матеріалі для ЗСУ не позначено.

Також у тексті статті є слова заступниці міністра оборони Ганна Маляр, яка говорить, що бої на Куп’янському напрямку насправді є активними і дуже динамічними: «Може здатися, що все [контрнаступ] довго тягнеться, але, повірте, людям, які воюють, так не здається. Людина, яка просто читає новини, його не бачить, не відчуває».

Тобто російська пропаганда знову дала збій.

 

Матеріал підготовлено фахівцями видання “Запорізький центр розслідувань” 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja