Нові наративи кремля направлені на розхитування ситуації в Україні і Польщі – Без Брехні
Фактчек

Нові наративи кремля направлені на розхитування ситуації в Україні і Польщі

Російська пропагандистська машина постійно працює на розхитування ситуації як в Україні, так і у США та країнах Європи. Кремлівські «інформаційні війська» аналізують суспільні та політичні настрої та на основі цих даних розробляють стратегії інформаційних атака, інформаційно-психологічних спецоперацій. Яскравий приклад – ситуація у Польщі. Спровокована та тлі політичного протистояння у польській державі, загальної європейської кризи у аграрному секторі, на поточний момент виходить з під контролю влади. І цим користуються маргінальні групи та вживлені агенти кремля для масштабування та роздмухування ситуації.

Під час форуму «Україна. Рік 2024» секретар РНБО Олексій Данілов озвучив наскільки масштабною є робота російської агентури та «інформаційних військ» за для дестабілізації ситуації. http://surl.li/qxuim

 

«Спеціальні групи працюють у Росії по кожній країні – для поширення дезінформації і пропаганди, необхідної дня маніпулятивної та агресивної політики РФ, першочергова увага таких структур прикута зараз до України, на другому місці – Польща»…

«Я зараз вам продемонструю одну річ – це робота Центру С Російської Федерації за тиждень по відношенню до нашої країни. 174 млн 455 тисяч 836 контактів, чотири теми, які є основними – дискредитація вищого політичного керівництва нашої країни, друга – розкол еліт, третя – деморалізація ЗСУ, четверта – дезорганізація нашого населення. Такі групи в РФ є по кожній країні, на нас – увага №1, на другому місці – Польща. До речі, наратив “Поляки принизили українців” тут у них є в обов’язковому виконанні, і те, що ми бачимо на сьогоднішній день у відносинах з нашими сусідами, майте на увазі, величезну лепту сюди вкладає російська дезінформаційна кампанія…»

«Росія після подій на Болотній 2012 року поставили таку роботу «на промислові рейки». Тисячі людей працюють над цими речами, і вони стосуються не тільки нашої країни, російські пропагандисти, за словами секретаря РНБО, зараз потужно займаються виборами в Євросоюзі, в США та Великій Британії. І це величезний виклик, бо в результаті цієї роботи, ми маємо досить небезпечну ситуацію в Європі. Данілов продемонстрував, скільки ультраправих партій, які підтримує РФ, вже є на другому місці в країнах Європи…»

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja